10 sierpnia 2017 Dom 0

Ostatnio coraz częściej zdarza mi się rozmawiać z sąsiadem, który mieszka tuż obok mojego domu. Nie sądziłem, że może mieć on aż tyle do powiedzenia na najprzeróżniejsze tematy, ale prawda jest taka, że zna się on praktycznie na wszystkim. Nie da się go zagiąć niemalże żadnym tematem.

Sąsiad polecił mi świetny sklep z piecami kominkowymi

piece kominkoweGdy rozmawiałem z nim w zeszłym tygodniu, mimowolnie rzuciłem uwagę, że zamierzam robić remont. Zaczął dopytywać co zamierzam zmieniać w swoim domu. Przede wszystkim chciałem mieć w salonie piec kominkowy. Gdy tylko to powiedziałem, mój sąsiad kompletnie się uruchomił. Zaczął opowiadać żywiołowo na temat pieców sugerując mi co powinienem kupić oraz wypytując o moje potrzeby. Byłem w szoku widząc, że również na tym temacie zna się on doskonale. Wytłumaczyłem jakiego rodzaju piece kominkowe mnie interesują, na co on zaczął podawać mi adresy sklepów, w których dostanę je w najniższych cenach. Zrobiło to nam mnie ogromne wrażenie. Udałem się pod jeden z podanych adresów i zapytałem o piec kominkowy. Okazało się, że faktycznie posiadają oni szeroką ofertę pełną dobrych jakościowo produktów, ale też dodatkowo ceny nie są wcale wysokie. Faktem było, że musiałem się zastanowić nad sensem takiego zakupu, ale ostatecznie bardzo mi się podobała większość pieców, które były tam wystawione. Dwa dni później pojechaliśmy tam z żoną i wspólnie podjęliśmy decyzję. Piec, który kupiliśmy podobał się nam obu, a zarazem był całkiem tani jak na jakość i renomę, którą gwarantował sprawdzony producent.

Zamontowanie pieca zleciliśmy fachowej ekipie, która ze swojego zadania wywiązała się znakomicie. Do dziś nie musieliśmy niczego po nich poprawiać, tak samo jak i sam piec nie sprawia nam najmniejszych nawet problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru, którego dokonaliśmy parę miesięcy temu.