28 sierpnia 2020 Dom i ogród 0

W naszym kraju panuje dosyć ciepły i wilgotny klimat, co sprzyja namnażaniu się wszelkiego rodzaju owadów. Każdego lata zmagamy się przecież z niezliczoną ilością komarów, które za wszelką cenę starają się wlecieć do oświetlonych pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Problem komarów skutecznie rozwiązują moskitiery. A teraz można zamówić je w zupełnie nowej formie.

Najnowsze i wielofunkcyjne moskitiery rolowane

rolowana moskitiera warszawaJest wiele rozwiązań umożliwiających zasłonięcie okien przed komarami. Moskitiery stosowane są w polskich domach od wielu lat. Nawet najzwyklejsza siatka ochronna przycięta samodzielnie na wymiar skutecznie chroni pomieszczenia przed wlatującymi wieczorem owadami. A teraz pojawiła się na rynku absolutna nowość, czyli rolowana moskitiera Warszawa jest miastem, w której korzystają z tego rozwiązania praktycznie wszyscy. Chodzi o to, że można zamontować w oknach moskitiery w formie rolet, które można opuszczać i podnosić zawsze wtedy, gdy to konieczne. Poza ochroną przed komarami takie moskitiery zasłaniają również okna przed zaglądającymi w nie postronnymi osobami. Podwójne właściwości takich moskitier doceniane są przez wszystkich, którzy chcą ochronić swój dom lub mieszkanie przed wlatującymi komarami. Co więcej – takie moskitiery nie są drogie, a cena za metr kwadratowy jest niewiele wyższa, niż w przypadku zwykłych rolet robionych pod konkretny wymiar. Naprawdę warto skorzystać z takiego nowoczesnego rozwiązania.

Ten, kto wymyślił połączenie rolety z moskitierą powinien dostać za to jakąś nagrodę. Jest to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się zarówno w mieszkaniach jak i w domach. Dzięki tego rodzaju moskitierom można zasłonić okna tak samo dobrze jak zasłana się je roletami czy żaluzjami. Wynalazek ten przyjął się w naszym kraju doskonale.