28 lipca 2018 Wnętrza 0

Miałem ostatnio problem z moją kabiną prysznicową, gdzie drzwiczki nie chciały sprawnie przemieszczać się po prowadnicach. Nie wiedziałem czego to może być przyczyną. Jak to u mnie bywa, nie znałem się na tych rzeczach. Wiedziałem jednak po przeczytaniu paru ciekawych artykułów, że problemem mogą być rolki do kabiny.

Sklepy z akcesoriami do kabiny

Rolki do kabiny prysznicowejSą to bardzo małe plastikowo-metalowe elementy, które często się psują ze względu na wzmożoną eksploatację. Nie wiedziałem jeszcze, jaki rolki do kabiny prysznicowej będą pasować do mojego modelu, dlatego wolałem jeszcze poczekać ze składaniem zamówienia przez internet. Z jednej strony chciałem szybko naprawić swoją usterkę sprawiającą, że korzystanie z kabiny prysznicowej było dość utrudnione, z drugiej faktycznie zamierzałem poczytać o wszystkim. Okazało się, że jak pisałem model mojej kabiny prysznicowej, to wyskoczyły mi w Internecie elementy, które mogę zamówić takie jak właśnie rolki do kabiny prysznicowej. Mogłem bez przeszkód zamówić dokładnie takie elementy, które mi się podobały. W zasadzie nie ma się co tutaj podobać. Są to naprawdę bardzo małe rolki, które mają ogromny wpływ na to, jak działa cała kabina prysznicowa i drzwi. Wiedziałem, że jeśli chodzi o rolki do kabiny prysznicowej, nie są to tanie rzeczy. W końcu zamierzałem kupić coś lepszego, co na pewno nie będę musiał wymieniać co kilka tygodni. Chciałem zainwestować w takie rolki do kabiny, które wymienię może raz do roku. Kilkadziesiąt złotych za zestaw to nie jest wygórowana cena.

Mogłem sobie na to pozwolić i wiedziałem, że moja kabina prysznicowa będzie sprawdzać się świetnie. Jak faktycznie rolki przyszły, to z zamontowaniem nie miałem żadnego problemu i chciałem od razu przetestować kabinę i wziąłem prysznic.