11 lutego 2017 Dom 0

Moi rodzice przez całe życie mieszkali w dużym mieście. Zawsze zdawało mi się, żeby im się to jak najbardziej podoba. Jednak ostatnio przy okazji rozmowy z mamą dowiedziałam się, że chcieliby by bardzo przeprowadzić się gdzieś gdzie żyje się po prostu spokojniej. Rodzice myśleli nawet o tym żeby przeprowadzić się na wieś w co nie mogłam uwierzyć.

Rodzice przeprowadzają się do Skórczu

nowe domy w Skórczu na sprzedaż

Na początku gdy usłyszałam od mamy to, że myślą o przeprowadzce już tak na poważnie byłam naprawdę bardzo zdziwiona. Po prostu jakoś do tej pory nigdy nie wspominali o tym. Ja zresztą myślałam, że oni nie wyobrażają sobie mieszkać gdzie indziej. A jednak z wiekiem jak widać poglądy i upodobania się zmieniają. Mama powiedziała mi, że są nowe domy w Skórczu na sprzedaż i że oni poważnie myślą o tym żeby właśnie tam dom sobie kupić. No w sumie nie jest to aż tak bardzo daleko od miasta. A jednak w takim mieście jak Skórcz żyje się na pewno dużo bardziej spokojnie i pewnie też bezpieczniej niż w dużym mieście. Może nawet poniekąd gdy uświadomiłam sobie to co rodzice chcą zrobić to nawet zaczęłam zazdrościć im tego, że będą mogli żyć teraz spokojnie. W sumie dla mnie to też byłoby przecież dobre rozwiązanie bo mogłabym przyjeżdżać na weekendy z dziećmi. Rodzice dość też wspominali że w tym domu, który planują kupić znajduje się też ogród. Ja marzę też o tego typu wypoczynku. Zresztą liczę też na to, że właśnie w tym ogródku będą często robione grille bo ja uwielbiam jedzenia właśnie z grilla latem. A mieszkanie w mieście rodzice planują wynająć. Zawsze to będą dla nich jakieś dodatkowe pieniądze.

Myślałam, że zanim dojdzie do przeprowadzki rodziców to minie naprawdę sporo czasu. Po prostu wyobrażałam sobie same pakowanie rodziców bardzo długo. Jednak oni naprawdę szybko wszystko załatwili. Wynajęli nawet specjalną firmę, która pomogła im przy przeprowadzce.