17 lutego 2020 Usługi 0

 

Chrzciny mojego dziecka, jak każdego zresztą, były wyjątkową okazją do świętowania. Dołożyłam więc wszelkich starań, by ta impreza przebiegła perfekcyjnie. Posiadając jednak małe dziecko, nie byłam w stanie zadbać o wszystko. Restauracja, którą wynajęłam, zajęła się większością spraw. 

Sala na chrzest święty

restauracja na chrzciny krakówRestaurację, która kompleksowo zajmowała się organizacją chrzcin, znalazłam w Internecie. Długo szukałam, ponieważ zależało mi na naprawdę dobrych usługach. Na uroczystości miało się pojawić wiele dzieci, dlatego lokal musiał być dostosowany do najmłodszych, ale chciałam, by był zarazem elegancki i przestrzenny. Nie wyobrażałam sobie również dzielić sali z kimś innym, dlatego szukałam obiektu, który wydzieli mi osobną przestrzeń. Interesowała mnie idealna restauracja na chrzciny Kraków okazał się spełniać moje oczekiwania. To tam znalazłam miejsce, w którym zarówno wystrój, jak i jedzenie było wpisane w moje gusta. Organizacja została w pełni przejęta przez managera, który konsultował się ze mną w każdej, nawet najmniejszej sprawie. Pozwoliło mi to w pełni zająć się moim małym dzieckiem oraz przygotowywaniem spraw związanych z obrządkiem kościelnym. Każdy z moich gości był pod wielkim wrażeniem, chrzciny okazały się zorganizowane perfekcyjnie. Małe dzieci miały zapewnione zabawy animacyjne, dzięki czemu z łatwością wytrwały przez całość imprezy. Dorośli dostali dostęp do mini barku, w którym serwowano różnego rodzaju drinki. W sali obok można było nawet potańczyć, co bardzo ucieszyło większość mojej rodziny!

Restauracja, którą wybrałam na chrzciny mojego dziecka, kompleksowo zajęła się organizacją tego ważnego dla nas wydarzenia. Z zadowoleniem wrócę tam po raz kolejny, wyprawić urodziny czy rocznicę ślubu – każda, z tych okazji, jest absolutnie warta swojej ceny.