3 września 2018 Wnętrza 0

Kiedy dowiedziałem się, że na starówce był lokal do wynajęcia, to razu pojechałem na miejsce, by go sprawdzić. Od dawna szukałem odpowiedniego miejsca dla swojej restauracji, ale do tego czasu nie znalazłem nic godnego uwagi. W końcu trafił się lokal, który odpowiadał mi idealne i go wynająłem.

Zawieszenie nowych lamp sufitowych w restauracji

lampy sufitowe zuma lineLokal wyremontowałem, ponieważ nie był przystosowany do tego, żeby funkcjonowała tam restauracja. Kiedy już wszystko było prawie gotowe, to musiałem zastanowić się nad oświetlenie. Uznałem, że doskonały klimat wprowadzą lampy sufitowe zuma line, które będą umieszczone nad każdym stolikiem. Kiedyś widziałem takie rozwiązanie w jednej restauracji i bardzo mi się tam spodobało. Zdecydowałem się na lampy tej konkretnej marki, ponieważ ją znałem i wiedziałem, że produkty były niezawodne. Inwestowałem w dobrej jakości meble do restauracji i wszystko musiało być na wysokim poziomie. Nawet kupiłem sobie chłodziarkę do wina, która umieszczona była na sali. Lampy sufitowe zamówiłem w sklepie internetowym, ponieważ cena tam była nieco niższa. Zaoszczędziłem dzięki temu kilkaset złotych. Ekipa remontowa już skończyła pracę w restauracji i dlatego zdecydowałem się samodzielnie powiesić wszystkie lampy. Nie było to takie skomplikowane i nie widziałem konieczności, aby zlecać to komuś innemu i za to płacić. W ciągu kilku godzin udało mi się zawiesić wszystkie lampy sufitowe i byłem zachwycony efektem końcowym.

W mojej restauracji serwowane były tylko polskie dania, które przypadły do gustu moim klientom. Zatrudniłem kilku kelnerów z doświadczeniem, którzy w godny sposób reprezentowali ten lokal. Lokalizacja była idealna, ponieważ codziennie przychodziło do mnie bardzo dużo klientów z całego miasta.