4 stycznia 2022 Medycyna 0

Jeżeli jesteśmy w związku i zaczyna się w nim psuć, na początku na pewno nie myślimy o sięgnięciu po pomoc i liczymy, że problemy się same rozwiążą Niestety z czasem może być coraz gorzej i dlatego koniecznie powinniśmy poszukać pomocy, żeby uratować nasz związek. Odpowiednia osoba będzie bowiem w stanie pomóc nam uporać się ze wszelkimi kłopotami.

Pomoc psychologiczna dla par

skuteczna psychoterapia par w poznaniuW ostatnim czasie ja i mój narzeczony przechodziliśmy dość poważny kryzys. Było nam coraz ciężej się dogadać, coraz więcej spraw sprawiało nam problemy i byliśmy dla siebie coraz bardziej oschli i czasami dochodziło do kłótni nawet bez powodu. Nie chciałam stracić jednak mojego ukochanego i dlatego zaproponowałam mu wspólną terapię, na którą się on na szczęście zgodził. Skontaktowałam się więc z osobą, która świadczyła między innymi takie usługi jak skuteczna psychoterapia par w Poznaniu i wiedziałam już, że dzięki jej pomocy się na pewno pomiędzy nami poukłada. Na całe szczęście tak się stało i terapeuta przeprowadził doskonałą terapię, na której zadawał nam trafne pytania oraz pozwalał zarówno mnie, jak i mojemu ukochanemu przedstawić swój punkt widzenia. Dzięki temu byliśmy w stanie spojrzeć na sprawę też z tej drugiej strony, pójść na jakieś kompromisy i po prostu się dogadać. koniec końców więc  terapia nam w stu procentach pomogła i nasz związek odżył na nowo i oboje czuliśmy się w nim szczęśliwi i spełnieni.

Zdecydowanie się na terapię dla par to naprawdę ciężka i trudna rzecz, jednak jeżeli zależy nam na naszej drugiej połówce, to terapia jest jedynym, co może pomóc nam odbudować naszą relację i po prostu się ze sobą dogadać. Na pewno warto jest więc zawalczyć o nasz związek, a odpowiedni specjalista jedynie nam to ułatwi i pomoże rozwiązać problemy.