23 listopada 2016 Bez kategorii 0
architekt wnętrz

Organizuje kursy dla chętnych osób. Ostatnio podpisałam umowę z urzędem dla bezrobotnych na przeprowadzenie szkolenia dla osób, które nie mają pracy. Ja od pięciu lat prowadzę pracownie i współpracuję z klientami indywidualnymi i biznesowymi takimi jak firmy budowlane czy deweloperzy.

Uczę ludzi na architektów wnętrz

architekt wnętrzMoja pracownia aranżacji wnętrz jest znana i ceniona na naszym lokalnym rynku. Miałam także kilkanaście zleceń spoza naszego regionu. Aranżacja wnętrz musi być dostosowana do potrzeb klienta. Klient musi czuć się dobrze w swoim domu czy mieszkaniu. Natomiast klient biznesowy musi się zaprojektowane wnętrze odpowiednio do prowadzonej przez niego działalności. Projekty wnętrz, które ukończyłam zamieszczam na swojej firmowej stronie. Chce żeby moi potencjalni klienci widzieli w jakich zleceniach brałam udział. Polecany architekt wnętrz w całym Lublinie jest często poszukiwany. Dlatego zdecydowałam się na prowadzenie takiego kursu. Projektowanie wnętrz nie jest trudnym zadaniem. Trzeba mieć podstawową wiedzę teoretyczną. Trzeba wiedzieć jak dobierać kolory do pomieszczeń. Na co zwracać uwagę przy wyborze mebli. Czym się kierować dekorując okna. Projektowanie wnętrz nie jest ciężkie trzeba mieć jednak motywacje i pewne umiejętności. Dla najlepszego słuchacza zagwarantowałam płatne roczne praktyki. Po tym czasie o ile pracownik będzie się dobrze rozwijał, zatrudnię go na umowę o pracę. Na mój kurs było sporo chętnych. Musiałam otworzyć dwie grupy. Szkolenie zaczęłam tydzień temu w poniedziałek. Jesteśmy już na etapie tworzenia projektów.

Projekty wnętrz niektórym idą bardzo dobrze, niektóre osoby nadal mają z nimi problemy. Ja jestem cierpliwa, i spokojnie wszystko tłumaczę. Mam już na oku panią Karolinę, która najlepiej radzi sobie z całej grupy.