13 lutego 2018 Fotografia i film 0

Postanowiłem zabrać się za nowy biznes, a dokładniej chodziło o wywoływanie zdjęć. Praktycznie od zawsze pasjonowałem się zdjęciami, ale nigdy specjalnie nie miałem talentu do tego, aby je wykonywać. Dlatego też stwierdziłem, że warto będzie zabrać się za pomoc klientom w przypadku ich wywoływania. Jak się okazało zainteresowanie takimi usługami było bardzo duże.

Praca przy wywoływaniu zdjęć

duże zdjęcia do wywołania onlineNie chciałem jednak otwierać punktu stacjonarnego, dlatego postanowiłem otworzyć sklep internetowy, gdzie klienci mogą wgrywać zdjęcia prosto ze swojego komputera, oczywiście, jeśli posiadają je w wersji cyfrowej. Dzięki temu łatwe wywoływanie zdjęć jest szczególnie przyjemne dla klienta. Każdy z klientów, nawet jeśli nie zna się za bardzo na obsłudze komputera będzie w stanie w odpowiedni sposób wywołać zdjęcia. Faktycznie duże zdjęcia do wywołania online cieszą się jak się okazuje dużym zainteresowaniem, a ja wiedziałem, że z czasem będę musiał zainwestować w nowych pracowników do firmy, którzy podejdą do tematu poważnie i będą razem ze mną pracować każdego dnia nad zadowoleniem klienta. Łatwe wywoływanie zdjęć polega przede wszystkim na prostym wrzuceniu zdjęć na nasz server i wybraniu formatów oraz ilości odbitek. My dalej obrabialiśmy w miarę potrzeby zdjęcia do wywołania, aby efekt końcowy był jak najlepszy. Dzięki temu wiedziałem, że wszystkie zdjęcia będą cieszyć moich klientów, a moja firma będzie rozchwytywana.

Nie wiedziałem jednak, że na tym rynku jest aż taka konkurencja. Postanowiłem więc ustalić ceny, które z jednej strony były zadowalające dla mnie, z drugiej jednak były niższe od konkurencji. Postanowiłem dalej prowadzić ten biznes i go rozwijać, a także rozwiłem platformę internetową, aby wywoływanie zdjęć było jeszcze prostsze dla każdego.