19 lipca 2017 Maszyny i urządzenia 0

Często w różnych pismach branżowych pojawiają się różnego rodzaju rankingi dotyczące różnych produktów. Prawda jest taka, że bardzo rzadko jest uwzględniany w nich niezwykle istotny czynnik – prostota obsługi. Co komu po świetnym urządzeniu, do którego co chwila trzeba wzywać ekspertów do obsługi.

Kupując windę gastronomiczną kierowałem się wieloma czynnikami

windy gastronomiczneOstatnio jednak udało mi się znaleźć artykuł, który uwzględniał również ten czynnik. To właśnie tam udało mi się namierzyć windę, która najlepiej sprawdziłaby się w moim obiekcie. Była naprawdę świetna – nie tylko wydajna i szybka, ale dodatkowo również bardzo prosta i łatwa w obsłudze. Gdy moi technicy zobaczyli plany tej windy od razu zrozumieli, że nie będą mieli z nią żadnego kłopotu. Nie tylko była ona skonstruowana w taki sposób, że prawdopodobieństwo jakichkolwiek uszkodzeń było bardzo niskie, to nawet gdyby coś złego się z nią stało, to i tak byliby w stanie bardzo szybko ją naprawić. To było dokładnie to, co było mi potrzebne. Firma, która produkowała te windy gastronomiczne miała bardzo dobrą opinię w internecie oraz wśród ludzi z branży. Wiedziałem, że na pewno nie stracę na tym zamówieniu. Okazało się, że miałem rację. Windy sprawowały się po prostu świetnie, nikt z działu gastronomii nie zgłaszał co do nich żadnych uwag. Były praktycznie bezawaryjne, ale mimo to technicy byliby w stanie w każdej chwili samodzielnie je naprawić. Producent pomyślał jednak również o ewentualności, w której coś poważniejszego mogłoby się popsuć, dlatego też dla klientów była dostępna pomoc techniczna przez telefon lub przyjazd technika.

Dziękuję sobie do dziś za to, że postawiłem na tę firmę. Windy nie zostały zmienione od bardzo długiego czasu, i nie popsuły się one nawet raz. Byłem w szoku, że produkowane są dziś tak wytrzymałe i dobre jakościowo produkty. To bardzo dobrze, że firmy dbają o jakość tego co produkują, a także pilnują, by klienci byli zadowoleni.