21 stycznia 2017 Reklama 0
naklejki z folii

Już w czasie nauki łapałem sobie różne prace dorywcze. Zawsze chciałem mieć swoje pieniądze na gry albo inne potrzeby. Pracowałem w różnych miejscach i mam naprawdę sporę doświadczenie w różnych branżach.

Projektowanie przylepnych nośników reklamy to moja pasja

naklejki z foliiKiedyś to pracowałem w firmie produkcyjnej, gdzie powstaje taśma butylowa i na chwilę obecną to doskonale wiem jak ten produkt powstaje. Swego czasu również projektowałem rollupy dla jednej agencji reklamowej i przyznam, że ta praca dość mi odpowiadała. Obudziłem wtedy w sobie niezliczone pokłady kreatywności. Rollupy, które projektowałem zawsze spotykały się z pozytywną oceną. W innej firmie z kolei wykonywałem na zlecenie wycinanie liter z folii i dostarczałem towary do klientów. Ostatnio jednak zdecydowałem, że spróbuję osiągnąć coś na własną rękę. Kiedy projektowałem rollupy to był mój najlepszy okres. Uznałem, że zajmę się zatem projektowaniem. Interesowały mnie głównie naklejki samoprzylepne, ponieważ tutaj mam szalenie duże pole do popisu. Zainwestowałem w niezbędny sprzęt i początkowo w zaciszu domowym projektowałem oraz drukowałem naklejki samoprzylepne. Sprzedawałem je w internecie i jak zainteresowanie było naprawdę ogromne to założyłem własną firmę. Oferuję projekty rożnego typu. Głównie są to naklejki samoprzylepne, ale również oferuję projekty na rollupy, banery czy standy. Moja kreatywność rozwija się bez przerwy i jestem bardzo szczęśliwy, że tak mi się wszystko układa. Nawet znajomi często mnie pytają, czy zaprojektuję dla nich naklejki samoprzylepne na samochód czy telefon komórkowy.

Dają mi swoje gotowe wzory ale często także proszą, bym to ja osobiście coś dla nich zaprojektował. Dobrze mi idzie i jestem zadowolony ze swojej sytuacji życiowej. Tata cały czas powtarzał, że ja to w życiu sobie poradzę.

Więcej informacji na tronie http://www.bvformat.pl