30 stycznia 2018 Usługi 0

Pracuję w kwiaciarni u mojej cioci już od wielu lat. Ciocia namówiła mnie do tego i jestem jej bardzo wdzięczna. Po liceum poszłam do szkoły zawodowej i szybko ją ukończyłam. Zdobyłam doświadczenie i od tego czasu przygotowuję dla klientów różne bukiety. Uwielbiam swoja pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną. 

Przygotowuję bukiety dla klientów

bukiety ślubne bukiety ślubne z WrocławiaNajbardziej lubię kiedy klient sam wie czego chce. Jakie kwiaty najbardziej mu się podobają. Lubię osoby, które są zdecydowane. Jeśli widzę, że przyszedł do mnie klient który się nie zna na kwiatach staram się mu pomóc żeby był zadowolony z bukietu, który dla niego wykonam. Ostatnio miałam szczególne zamówienie. Moja przyjaciółka brała ślub i musiałam dla niej przygotować bukiet ślubny. Bukiety ślubne bukiety ślubne z Wrocławia są dla mnie wyjątkowo ważne. Cieszę się, że mogę się przyczynić do tak pięknej i ważnej uroczystości. Bardzo mi się podoba gdy klienci są zadowoleni z bukietów, które ode mnie otrzymują. Zawsze staram się przygotowywać bukiety ślubne i nie tylko biorąc pod uwagę ich sugestie. Często dostaję wolną rękę na przygotowanie różnych kompozycji kwiatowych i wówczas mogę poszaleć i wymyślić coś wyjątkowego. Staram się na bieżąco doszkalać żeby znać wszystkie obowiązujące trendy. Florystyka to ciekawa branża. Znam się na roślinach bardzo dobrze. Wszystko zawdzięczam cioci. Ona nie ma dzieci i mi przekaże swoją firmę. Dlatego tak bardzo od samego początku zaangażowałam się w swoją pracę.

Niewielu moich znajomych ma takie możliwości. Ja nigdy nie musiałam się martwić o pracę a obowiązku, które codziennie wykonuję sprawiają mi wiele radości. Zawsze będzie mi zależało żeby firma się rozwijała i cały czas będę tak samo dbała o wszystkich klientów. Każdemu polecam wykonywanie pracy, którą lubi.