13 kwietnia 2017 Handel 0

Sprzedaję w sklepie od trzech lat. Praca mi się podoba. Prace udało mi się znaleźć w wakacje kiedy zapisywałam się na studia. Wybrałam kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi. Moje studia są płatne i chodzę na zajęcia w weekendy. Moja przełożona stwierdziła, że jestem bardzo odpowiedzialna skoro łączę pracę ze studiami.

Sprzedaję ekogroszek

ekogroszek paczkowany w workachMoja szefowa uważa, że to jest bardzo dobre rozwiązanie ze względu na to, że zdobywam już doświadczenie zawodowe i liczy mi się już staż pracy do emerytury. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku od ósmej do szesnastej. Weekendy mam wolne. Dzięki temu na spokojnie mogę chodzić na zajęcia a po pracy przygotowywać się do egzaminów. W sklepie, w którym pracuję klienci mogą kupić wysokiej jakości ekogroszek. Ekogroszek paczkowany w workach, który sprzedaję w niskiej cenie. Ekogroszek paczkowany w workach opłaca się bardziej kupować niż ekogroszek na wagę. Ekogroszek pakowany jest w solidne worki, które są bardzo wytrzymałe. Worki mogą być mniejsze lub większe. Wszystko zależy ile materiału na zimę klient potrzebuje. Nasz sklep gwarantuje, ze towar jest kupowany od najlepszych producentów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, którzy nigdy nas nie zawiedli. Są słowni i dzięki temu zawsze mamy na stanie ekogroszek. Wie;le klientów o niego pyta,. Kiedy zatrudniałam się w sklepie nie miałam o ekogroszku bladego pojęcia. Wszystkiego z czasem się nauczyłam. Teraz mogę potwierdzić, że jest to bardzo dobry materiał.

Zamierzam pracować w sklepie do zakończenia nauki na studiach. Później będę starała się znaleźć coś bardziej dopasowanego do mojego wykształcenia. Chciałabym pracować w rekrutacji i się rozwijać. Moja szefowa o wszystkim wie i bardzo mnie wspiera w każdej decyzji. Będzie mi na pewno szkoda się z nią rozstawać.