25 grudnia 2016 Finanse 0
pożyczki bez bik

Od dawna marzyła mi się nowa kuchnia. Jednak wiedziałam, że akurat jeśli chodzi o nowe meble to mogę jeszcze trochę zaczekać. Jednak jak najszybciej muszę kupić sobie kuchenkę. Niestety w tej starej od dawna nie działa już piekarnik. Zbliżają się święta i ja chciałabym bardzo przygotować jakieś potrawy i móc przy tym skorzystać z piekarnika.

Pożyczka była szybka i tania

pożyczki bez bikJak w inny sposób będę w stanie upiec ciasto chociażby. Mam jednak problem taki, że nie posiadam niestety żadnych oszczędności na to żebym mogła tak po prostu iść do sklepu i kupić sobie nową kuchenkę. Musiałabym dostać jednak jakiś kredyt w banku na to. Jednak wiem, że na to szanse są raczej nikłe bo kiedyś miałam małe opóźnienia w płaceniu rat i teraz nie mogę otrzymać żadnego chociaż najmniejszego kredytu. Jednak wiem, że są pożyczki bez bik dla zadłużonych, widziałam taką reklamę w telewizji i powinnam chyba spróbować. W sumie póki nie spróbuję nie będę wiedziała co to takiego jest. W reklamie widziałam, że są pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik jednak to nie dla mnie. Żeby taka szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik została udzielona to trzeba mieć przecież jakąś nieruchomość jakiej ja niestety nie posiadam. Ta firma ma także coś takiego jak pożyczka dla firm bez bik jednak to także nie dla mnie. Dla mnie chyba idealnie pasuje ta pożyczka dla zadłużonych. Okazuje się, że formalności są bardzo mało skomplikowane a umowa bardzo krótka i konkretna. Bardzo mnie to ucieszyło i tak naprawdę była to chyba pierwsza umowa, którą przeczytałam w całości. Gdy brałam wcześniej kredyty w bankach to długość umowy odstraszała by czytać ją całą.

Tu umowa miała tylko dwie strony także chyba każdy kto decyduje się na taką pożyczkę najpierw ją przeczyta. Szybko dostałam pieniądze na konto.