4 listopada 2021 Usługi i przemysł 0

Jestem ojcem 6 letniego synka. Chłopak wdał się w moją krew i również zaczął szybko interesować się informatyką i nowoczesną technologią. Obsługa telefonu, telewizora czy komputera nie sprawiała mu najmniejszych trudności. Wraz z żoną dozujemy mu jednak te przyjemności i sam nie posiada jeszcze ani swojego komputera ani telefonu.

Poszukiwania smartwatch’a dla dziecka

smartwatch dla dzieci z funkcją telefonuZbliżał się wrzesień, a co za tym idzie pierwszy rok szkolny naszego dziecka. Tak się składało, że zbliżały się również jego urodziny. Chcieliśmy kupić mu na prezent coś, co będzie przydatne i dla nas i dla naszego synka. Po wielu rozmowach zdecydowaliśmy się, że najlepszym prezentem będzie smartwatch dla dzieci z funkcją telefonu. Taki inteligentny zegarek nie tylko pozwoli nam mieć z nim kontakt z praktycznie każdego miejsca na świecie, ale również posiada wiele ciekawych aplikacji, które pomagają dbać o odpowiednią kondycję i zdrowie fizyczne właściciela. Zależało nam na tym, aby smartwatch wyglądał nowocześnie i nie był mimo wszystko zbyt dziecinny. Zakładamy, że zegarek będzie służył synowi przez kilka lat, a to co wydaje się ładne dla 6-latka nie koniecznie będzie się podobać 10-latkowi. Udaliśmy się do pobliskiego sklepu z tego typu asortymentem. Miły sprzedawca uważnie nas wysłuchał i wskazał dział, gdzie znajdują się inteligentne zegarki z funkcją telefonu. Dość szybko udało nam się znaleźć ładny zegarek w bardzo atrakcyjnej cenie.

Od razu poprosiliśmy aby zapakować go jako prezent. Gry wróciliśmy do domu przekazaliśmy prezent urodzinowy synowi. Jego radość była nie do opisania, przyznał nam, że od kilku miesięcy marzył właśnie o takim zegarku. Bardzo szybko nauczył się jego obsługi, a co najważniejsze udało nam się przeprowadzić udane połączenie i rozmowę telefoniczną.