3 lutego 2022 Kuchnia 0

Nigdy nie miałam czasu na to, aby gotować sobie pełne posiłki. Żywiłam się głównie na mieście. Jako, że ostatnio źle się czułam, udałam się na badania do lekarza. Myślałam, że to tylko wynik stresu, dlatego byłam bardzo zdziwiona, gdy okazało się, że za moimi problemami stoi uczulenie na gluten. Musiałam przejść na dietę całkowicie bezglutenową.

Skorzystałam z pudełkowej diety bezglutenowej

polecana dieta pudełkowa bezglutenowa we włocławkuDługo zastanawiałam się nad tym, jak pogodzić moją specyficzną dietę z zamiłowaniem do jedzenia na mieście. Szybko jednak znalazłam bardzo dobre rozwiązanie. Moja koleżanka podpowiedziała mi z jakiej diety pudełkowej mogłabym skorzystać. Była to polecana dieta pudełkowa bezglutenowa we Włocławku, z której ona sama korzystała już od dłuższego czasu i jak do tej pory nie miała żadnych zastrzeżeń i była bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że oferowali oni zdrowe i różnorodne posiłki, całkowicie pozbawione glutenu. Codziennie rano dostarczali gotowe posiłki, które wystarczyło podgrzać w mikrofali lub piekarniku, jeśli były to dania przeznaczone do jedzenia na ciepło. Posiłki były dostarczane w pojemnikach, w których można było je podgrzać, dlatego odchodził problem związany z przekładaniem dania na żaroodporne naczynia. Zdecydowałam się pójść za jej dobrą radą i skorzystałam z tej ciekawej formy cateringu.

Muszę przyznać, że to był naprawdę dobry pomysł. Dzięki zaproponowanej przez koleżankę diecie pudełkowej, nie musiałam marnować czasu na gotowanie posiłków i nawet trochę zaoszczędziłam, ponieważ catering był tańszy niż codzienne stołowanie się na mieście. Dodatkowo wszystkie moje problemy zdrowotne ustąpiły, ponieważ dieta była bezglutenowa i odpowiednio zbilansowana do mojego stylu życia i innych specyficznych potrzeb zdrowotnych.