31 sierpnia 2021 Zwierzęta 0

Kilka tygodni temu mój mąż przyniósł do domu małego szczeniaczka. Nie byłam przekonana co do trzymania psa w domu, szczególnie że oboje bardzo długo pracowaliśmy poza domem. W ciągu pierwszych kilku dni, pies trzykrotnie zdemolował nam mieszkania, kiedy nas nie było. Doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie trzymać go w klatce, w momencie gdy nikogo nie ma w domu.

Poszukiwania najlepszych klatek dla psa

najlepsza klatka dla psa do domuUdaliśmy się do dużego sklepu zoologicznego, w celu znalezienia najlepszej klatki dla naszego psa. Zależało nam na tym, aby klatka była duża, tak aby pies się w niej nie męczył. Ważne również było to, żeby posiadała stabilną konstrukcję oraz była wykonana z takiego materiału, żeby pies nie mógł przegryźć jej prętów. Bez problemu udało nam się znaleźć taki produkt. Była to najlepsza klatka dla psa do domu. Produkt był wykonany z wysokojakościowej stali nierdzewnej. Konstrukcja całej klatki uniemożliwiała psu wsadzenia pyska pomiędzy pręty. Nie tylko nie mógł on przegryźć dzięki temu prętów i wydostać się na zewnątrz, ale także było to związane z bezpieczeństwem zwierzaka. Gdyby pies wsadził tak pysk, mógłby się na przykład udusić. Klatka była zamykana na kłódkę i miała podwójne zabezpieczenie przed otworzeniem. To, co było dla nas najważniejsze to fakt, że można było ją złożyć, gdy nie była potrzebna. Dzięki temu nie zabierała nam miejsca w salonie, gdy pies i tak w niej nie przebywał.

W dodatku była ona bardzo tania. Trafiliśmy akurat na promocję, dlatego nie zwlekaliśmy dłużej i od razu postanowiliśmy ją zakupić. Szybko przekonaliśmy się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę. Nasz pies bardzo szybko zaadoptował się w nowej klatce, a my nie musieliśmy się już martwić, że pod naszą nieobecność poniszczy nam rzeczy w domku.