21 listopada 2016 Ślub i wesele 0
kamerzysta

Marcina poznałam na urlopie. Wyjechałam za granicę na dwu tygodniową wycieczkę, żeby się zrelaksować i zregenerować. W pracy bardzo dobrze sobie radzę. Jestem dziennikarką telewizyjną a moja praca jest ciekawa.

Moje poszukiwania kamerzysty na ślub

kamerzystaMam kontakt z różnymi ludźmi i przeprowadzam z nimi ciekawe wywiady. Bardzo lubię moją pracę. Jednak zawsze w wakacje odcinam się od wszystkiego i wyjeżdżam do miejsca, w którym jeszcze nie byłam. Zawsze wybieram wakacje zorganizowane z hotelem i jedzeniem. Decyduję się również na wycieczki objazdowe. Biuro podróży znajduje się w Lublinie. Współpracuję z nimi od lat. Byłam dzięki nim na nie jednej wycieczce. Zawsze wracałam wypoczęta. Na ostatnich wakacjach poznałam Marcina, z którym obecnie planuję ślub. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Jesteśmy w trakcie szukania kamerzysty. Kamerzysta na wesele to bardzo poważna sprawa. Kamerzysta musi być sprawdzony przez kogoś znajomego albo polecany przez osoby w internecie nie chce zatrudnić kogoś nieprofesjonalnego – myślę, że przyda się nam profesjonalny kamerzysta działający w Lublinie. Filmowanie ślubów to usługa, która w naszym mieście cieszy się sporym zainteresowaniem. Nie miałam pojęcia,że kamerzysta może mieć zajęte terminy na nawet dwa lata do przodu. Filmowanie na naszym weselu musi zostać wykonane profesjonalnie. Interesuje mnie tylko profesjonalista za którego jestem w stanie zapłacić wyższą cenę. Wideofilmowanie to będzie dla nas pamiątka na lata, dlatego chce żeby kamerzysta podszedł do tematy z zaangażowaniem. W lublinie udało mi się znaleźć sporo ofert. Niektóre w mniejszych a niektóre w wyższych cenach.

Właśnie jesteśmy w drodze z narzeczonym do najbardziej polecanego kamerzysty. Mam nadzieję, że uda nam się dogadać i podpiszemy umowę. Przede mną jeszcze sporo pracy. Muszę znaleźć fotografa i zaprojektować zaproszenia.