8 maja 2017 Moda 0

Wesele mojej córki zbliża się wielkimi krokami. Jako matka panny młodej zamierzam wyglądać olśniewająco. Oczywiście w nienachalny sposób, to przecież wielki dzień mojego dziecka,  a nie mój. Uważam, że kluczem do dobrego  wyglądu jest odpowiedni strój. Warto poświęcić nieco więcej czasu na poszukiwania…

Stylowych sukienek z broszką nigdy dość!

stylowa sukienka z broszkąCzasem jest tak, że można spędzić całe dnie chodząc po sklepach i niczego nie znaleźć. Wiem coś na ten temat. Tyle czasu poszło na marne! Mam wrażenie, że współcześni projektanci odzieży tworzą ubrania nie do końca dostosowane do zwykłych kobiet. Kobiecie w pewnym wieku nie wypada już nosić się niczym młoda dziewczyna. Moim marzeniem jest stylowa sukienka z broszką. Kiedyś zobaczyłam taką w kobiecym czasopiśmie i zapragnęłam ją kupić. Na ślub córki – to bardzo odpowiedni i dystyngowany strój. Jakież było moje szczęście, gdy w końcu ją znalazłam! Cieszyłam się jak dziecko. Rozmiar leżał idealnie, a szmaragdowy kolor podkreślał moją jasna karnację. Wybrałam długość przed kolano (była jeszcze długa do kostek). Sukienka ma niewielki dekolt i lekko taliowany fason. Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach i to prawda – broszka na sukience przyciąga wzrok i sprawia, że sukienka ma „to coś”. Jest niewielkich rozmiarów i posiada zielony odcień – podobnie jak sukienka. Podobno takie łączenie barw jest bardzo modne. Przekonam się o tym na weselu, tam będą prawdziwe ekspertki w tym temacie. Myślę, że ta sukienka posłuży mi jeszcze na wiele okazji i rodzinnych uroczystości. 

Jestem przekonana, że dokonałam właściwego wyboru i spośród tylu ubrań wybrałam coś eleganckiego, a zarazem z charakterem.  Z chęcią zakupię inne kolory. Tak uniwersalny fason sprawdzi się także do pracy. Jestem zadowolona, że udało mi się dostać to, co chciałam.