8 kwietnia 2020 Usługi 0

 

Prowadzę dużą firmę energetyczną. Często wysyłam do moich klientów korespondencję. Stosuję do tego koperty dl, ponieważ są one niezwykle wygodne i praktyczne do takiej oficjalnej korespondencji. Zazwyczaj kupuje je w dużej, hurtowej ilości, ale ostatnio zapomniałem ich zamówić i teraz prawie mi się skończyły. Musiałem szybko kupić ich większą ilość.

Wymiary i zalety kopert dl

koperty dlTakie koperty dl posiadają wymiary 110 na 220 milimetrów, co oznacza, że odpowiadają formatowi jednej trzeciej kartki a4. Najważniejsze jest w nich jednak to, że posiadają foliowe okienko. Cała sztuka polega na tym, aby złożyć kartę tak, aby w tym okienku pojawił się adres napisany na dokumencie. Dzięki temu nie trzeba dodatkowo adresować takiej koperty. Jest to niezwykle praktyczne i komfortowe rozwiązanie, szczególnie dla tych, którzy tak jak ja wysyłają dużą ilość korespondencji. Zawsze wybieram również koperty, które posiadają pasek samoprzylepny na zamknięciu. To również ułatwia pakowanie korespondencji do koperty, ale przede wszystkim uniemożliwia otworzenie jej przez osoby postronne i zaklejenie bez śladu. Dzięki temu dokumenty, które wysyłam są bezpieczne. Jest to szczególnie ważne dla mnie, ponieważ w dokumentach znajdują się dane wrażliwe moich klientów. Kolejną cechą takich kopert jest to, że z zewnątrz koperta jest biała, a jej środek wyłożony jest szarym papierem.

Zamówiłem koperty dl w zestawie zawierającym tysiąc sztuk. Jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż kupowanie pojedynczych sztuk koperty. Byłem bardzo zadowolony z tych kopert dl, które używam już od dłuższego czasu. Idealnie nadają się one zarówno do wysyłania oficjalnej dokumentacji firmowej, jak i do mniej oficjalnej korespondencji. Zamówione koperty dl zostały dostarczone bardzo szybko.