4 kwietnia 2022 Moda i uroda 0

Moja córka niedługo miała wyjść za mąż. Jako mama, musiałam bardzo elegancko wyglądać na przyjęciu poślubnym. To nie miało być typowe wesele, ale obowiązywały stroje wieczorowe. Uznałam, że w moim wieku najlepiej będę wyglądać w damskim garniturze. Nie wyobrażałam sobie siebie w sukience, tym bardziej że na co dzień nie lubiłam w nich chodzić.

Potrzebowałam wieczorowego garnituru damskiego

damski garnitur wieczorowyNa szczęście w sklepie, w którym zawsze kupowałam sobie ubrania bez problemu znalazłam to, czego potrzebowałam. Był to damski garnitur wieczorowy, który leżał na mnie wprost idealnie. Składał się on z eleganckich spodni oraz marynarki o kobiecym kroju. Marynarka zapinana była na dwa guziki. Najważniejszy był dla mnie materiał z jakiego został wykonany ten garnitur. Był on ciepły i posiadał on wewnątrz podszewkę. Dzięki temu ubranie idealnie pasowało na zimę. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ ślub córki miał się odbyć w listopadzie. Zdecydowałam się na garnitur w ciemnym, granatowym kolorze. Sprzedawczyni doradziła mi, że to świetny wybór na tego typu uroczystość. Garnitur z pewnością przyda mi się nie tylko na wesele, ale także na inne wieczorowe wyjścia, na przykład z mężem do teatru. To również było dla mnie istotne, ponieważ nie lubię kupować rzeczy na jeden raz. Garnitur okazał się co prawda bardzo tani, ale uważam że to nie ekologiczne kupować rzeczy, które założy się tylko raz.

Już wkrótce przekonałam się jednak, że to był naprawdę świetny wybór. Garnitur był bardzo wygodny i praktyczny. Po użyciu nie musiałam oddawać go do pralni, ponieważ nie wymagał czyszczenia chemicznego. Bez problemu można było go odświeżyć w domowej pralce. Bardzo się cieszę, że udało mi się zakupić tak tani i elegancki garnitur wieczorowy, w wybranym przeze mnie kolorze.