12 września 2020 Prawo 0

Od zawsze byliśmy z żoną udanym małżeństwem. A przynajmniej tak mi się wydawało. Możecie mi wierzyć albo nie, ale naprawdę byłem bardzo zaskoczony, kiedy dostałem od żony pozew rozwodowy i to z mojej winy. Absolutnie nie chciałem się zgodzić na rozwód z mojej winy. Nie miałem sobie nic do zarzucenia. Ale tak czy siak potrzebowałem adwokata. Profesjonalna obrona sali sadowej jest niezbędna.

Gdzie w Krakowie znajdę dobrego adwokata?

kraków adwokatNigdy nie miałem problemów z prawem, dlatego nawet nie miałem pomysłu, czym mógłbym się kierować przy wyborze dobrego adwokata. Zależało mi tylko na tym, aby był to doświadczony prawnik, który zna się na rozmowach z sędzią oraz prawie cywilnym. Postanowiłem, że poszukam odpowiedniej osoby na internecie. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: kraków adwokat, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć kilku adwokatów z tego miasta, z czego jeden miał naprawdę bardzo pozytywne opinie i rekomendacje poprzednich klientów. Wiele osób chwaliło go za rzetelne i skrupulatne podchodzenie do prowadzonych przez siebie spraw oraz otwartość na potrzeby klienta. W dodatku była to osoba bardzo doświadczona, ponieważ od kilkunastu lat prowadziła własną kancelarię adwokacką. Nie umknęło mojej uwadze również to, że ten adwokat oferował swoje usługi w bardzo niskich, przystępnych cenach. Od razu zadzwoniłem na podany numer i umówiłem się z nim na spotkanie.

Ponieważ do rozprawy rozwodowej zostało już niewiele czasu, bardzo się ucieszyłem, kiedy dowiedziałem się, że ma on szybkie terminy i na pierwsze spotkanie możemy umówić się już na następny dzień. Od razu na tym spotkaniu ustaliliśmy moją linię obrony, z czego byłem bardzo zadowolony. Ten adwokat był naprawdę bardzo dobry, dzięki niemu udało mi się osiągnąć rozwód bez orzekania o winie.