27 lipca 2016 Motoryzacja 0
Części-peugeot

Antonina nie lubiła samochodów. Używała ale nie lubiła. Gdyby tylko komunikacja miejska była sensownie rozplanowana z całą pewnością korzystałaby z niej. Z samochodami są same kłopoty.

Niedrogie części do peugeota od mechanika

Części-peugeotSamochody są drogie, również w utrzymaniu. Poza tym dochodziły kłopoty z korkami, parkingami itd. Ale z wszystkiego najgorsze było to, że ciągle się psują. Antonina miała wyjątkowego pecha pod tym względem. Jak nie silnik to jakaś linka, jak nie linka to jakieś zaciski. Kiedy w zeszłym roku jej peuegot znowu zaczęła nawalać Antonina była załamana. Znowu wyda grube pieniądze. Do tego każdy warsztat w mieście wie już chyba, że ona jest kompletnie zielona i Antonina jest pewna, że niejednokrotnie przepłaciła. Niestety nie miała wyboru, ale to wszystko pogłębiało tylko jej niechęć do motoryzacji. Kiedy jechała do jednego z warsztatów zauważyła inny – nowy. Skręciła tam myśląc sobie, że da tym razem zarobić komuś nowemu. Siedzący na miejscu starszy pan majstrował właśnie przy dacii. Przerwał jednak pracę i przyjrzał się samochodowi Antoniny. Po kilku minutach wypisał jej jakie części będzie musiała wymienić. Polecił jej szczególnie jeden sklep z częściami, jeśli się powoła na niego to dostanie zniżkę. W sklepie od razu dostała co chciała – nowiusieńkie części-peugeot.Wyjątkowo zaskoczyła ją niewysoka cena części. Kiedy wróciła do warsztatu starszy pan pracował już przy kolejnym samochodzie, rażąco żółtym citroenie. Od razu przerwał pracę i zaczął montować części. Po wszystkim wyjaśnił Antoninie dokładnie co zrobił i skąd takie koszty.

Antonina była zachwycona. Pierwszy raz w życiu miała poczucie, że została poważnie potraktowana i nie została wykorzystana jej niewiedza. Od teraz zawsze będzie jeździć do tego warsztatu.