3 lutego 2018 Motoryzacja 0

Udało mi się dostać pracę z dala od domu i w końcu mogłam rozwinąć skrzydła i ruszyć. W mojej miejscowości mi się nie udało, jednak na drugim końcu Polski akurat się udało, bo szukali kogoś z moimi kwalifikacjami i zwolniło się miejsce. Jednak nie mogłam tam jechać moim autem, bo nie było zbyt pewne i sprawne na taką drogę.

Samochód na dłuższą trasę

wypożyczalnia samochodów w WarszawieZ pomocą musiała mi przyjść wypożyczalnia samochodów w Warszawie, o której powiedziała mi koleżanka. Można było wynająć sobie samochód, całkiem porządny i nowy na określony czas. Wszystkie auta z wypożyczalni zawsze są dokładnie sprawdzane i przechodzą wszystkie niezbędne przeglądy. Dlatego wypożyczając auto mamy pewność, że wszystko będzie z nim w porządku i można bezpiecznie jechać. Uznałam, że muszę skorzystać z tej opcji, ponieważ kto wie, czy moje auto nie zepsułoby się na środku drogi. Na początku było mi obojętne jakie auto wypożyczę, byle jeździło. Jednak gdy już dotarłam do wypożyczalni i zobaczyłam, że mam spory wybór niesamowitych modeli w podobnych cenach, to zaczęłam sobie wybierać. Zawsze chciałam mieć duże czarne auto, jak w amerykańskich filmach. Akurat znalazłam coś podobnego, więc postanowiłam wejść do auta i sprawdzić, czy wszystko będzie mi w nim pasować i jak wygląda układ kierownicy i zmiany biegów. Nie chciałam bowiem skrzyni automatycznej, bo nie umiałam się taką posługiwać. Na szczęście była manualna i wszystko mi pasowało, wygodnie się siedziało.

Podpisałam wszystkie papiery i pozostało mi już tylko wyjechać w drogę. Mama mnie nie poznała jak przyjechałam pod dom tym autem. Zabrałam rzeczy i wyruszyłam w drogę. Podróż takim samochodem to było niesamowite przeżycie. Przyjemnie się jechało i nie zmęczyłam się w ogóle, ani nie zdrętwiałam.Wygoda i komfort po prostu.