26 sierpnia 2016 Usługi 0
czyszczenie podłóg

Zawsze w sobotę w moim domu odbywają się porządki. Jestem osobą dość pedantyczną. W sumie byłam taka już od zawsze, a przynajmniej od kiedy pamiętam.

Czyszczenie podłóg jest nieodzownym elementem porządków

czyszczenie podłógZawsze lubiłam mieć wokół siebie porządek i lubiłam sprzątać. Lubiłam nawet zajmować się wybieraniem nowych płynów do sprzątania. Miasto takie jak Wrocław oferowało zawsze dużo atrakcji. W czasach gdy byłam jeszcze studentką nie wyobrażałam sobie położyć się spać wracając z imprezy wiedząc, że w zlewie są jakieś naczynia. Po prostu musiałam wstać i je umyć. Dopiero wtedy z czystym sumieniem mogłam kłaść się spać. Takie czyszczenie podłóg Wrocław czy też pranie dywanów to była dla mnie pestka. Jednak najbardziej lubiłam czyszczenie wykładzin w przedpokoju. Zawsze najpierw czyściłam te wykładziny na mokro, później czyściłam na sucho. Robiłam to zawsze raz w tygodniu. Do tego odkurzanie co dwa. Raz w tygodniu czyściłam również łazienkę i ubikację. Gdy za czasów studenckich odwiedzałam koleżanki na stancjach byłam przerażone jak niektóre osoby nie dbają o czystość. Cieszyłam się bardzo, że mogłam sama wynajmować kawalerkę. Ze nie muszę po nikim sprzątać i denerwować się tym , że jest brudno. Dla mnie nawet najlepsza przyjaźń mogłaby się rozpaść powodu porządków. Byłam pedantyczna i tyle. Było mi z tym dobrze. Po prostu w świecie ładu i porządku czułam się bezpiecznie.

Nie musiałam się też nigdy wstydzić gdy po zajęciach miałam niezapowiedzianych gości. Przecież u mnie zawsze było czysto i schludnie. Byłam z tego dumna i myślę, że moi rodzice którzy mnie odwiedzali też byli z tego dumni.

Więcej informacji na stronie: http://www.strefaczystosci.pl