27 lipca 2017 Fotografia i film 0

Moja siostra jakiś czas temu brała ślub. Byłem niesamowicie podekscytowany z tego powodu, ponieważ bardzo zaprzyjaźniłem się z jej chłopakiem i bardzo chciałem, aby dołączył do naszej szczęśliwej rodziny. Byłem także niesamowicie dumny mogąc pełnić rolę światka na ślubie mojej siostry!

Oryginalne zdjęcia ślubne wykonywane na Śląsku

sesja ślubna na śląskuJeszcze na długo przed ślubem siostra zadzwoniła do mnie niesamowicie ucieszona. Kiedy udało mi się ją nieco uspokoić, aby mogła wytłumaczyć mi o co chodzi, powiedziała, że udało jej się zarezerwować najlepszego fotografa na Śląsku. Cieszyłem się razem z nią, w końcu takie zdjęcia są pamiątką na całe życie nie tylko dla pary młodej, ale również ich przyszłego potomstwa, dlatego niesamowicie ważne jest to, aby zdążyć wybrać najlepszego artystę fotografa właśnie na ten specjalny dzień. Moja siostra zaskoczyła mnie jednak swoją prośbą, ponieważ bardzo chciała abyśmy razem z siostrą jej przyszłego męża, jako świadkowie, również wzięli udział w tej sesji. Był to ponoć wspólny pomysł fotografa i Pary Młodej. Przed obiektywem czuję się nieco niezręcznie, ale wierzyłem, że sesja ślubna na Śląsku wykonywana przez najlepszego artystę wyjdzie mi na dobre. Zdjęcia miały się odbyć o wschodzie słońca, co również mnie mocno zaskoczyło, jednak pomimo tak wczesnej pory byłem pełen energii, bowiem perspektywa profesjonalnej sesji w której miałem brać udział bardzo mnie cieszyła. Atmosfera, jaka panowała w plenerze podczas robienia zdjęć była bardzo radosna, fotograf potrafił sprawić, że w pozowaniu do zdjęć wszyscy odnaleźli niesamowitą zabawę. Niektóre ze zdjęć miały pozostać utrzymane w klimacie romantycznym, ale były również fotografie żartobliwe, które poprawiły mi humor na cały dzień!

Kiedy zobaczyłem efekty pracy fotografa, byłem pod naprawdę ogromnym wrażeniem. Wschód słońca dawał przepiękne romantyczne światło, które doskonale grało brzoskwiniową karnacją skóry mojej siostry i z jej białą sukienką. Nawet ja, dotychczas ten uciekający od zdjęć, wyszedłem na nich całkiem przystojnie, co chyba także zauważyła świadkowa od strony męża mojej siostry z którą jestem umówiony na kawę!