11 stycznia 2017 Motoryzacja 0
citroen części

Babcia z okazji osiemnastych urodzin postanowiła dać mi pieniądze na prawo jazdy. Bardzo się ucieszyłem z takiego prezentu. Nie sądziłem, ze babcia wymyśli coś takiego. Jak się okazało mama jej podsunęła taki pomysł.

Części do citroena mają dobrą renomę

citroen częściOd dłuższego czasu mamie mówiłem, ze chciałbym się zapisać na prawko. Kurs jest dosyć drogi i mama mówiła, ze o tym porozmawia z tatą. Moją babcia ma bardzo dużo pieniędzy i ona chce mi także kupić samochód. Powiedziała, ze jak zdam prawo jazdy to o tym pomyślimy. Oczywiście moi rodzice muszą się także zgodzić i to oni zadecydują kida będzie najlepszy moment na zakup auta. Wstępnie powiedzieli, ze jak zdam maturę. Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Dzięki temu mam motywację żeby się uczyć oczywiście muszę najpierw zdać kurs na prawo jazdy. Podobają mi się samochody dwóch matek. Mam już upatrzone dwa modele. Citroen jest drogi i nie chciałby aż tak babci naciągać. Doskonałe części do citroena i samo auto jest wygodny i ma dobre opinie wśród klientów, którzy się nim poruszają. Nie wiem jakie babcia chciałaby fundusze przeznaczyć na zakup dla mnie auta. Podoba mi się też renault. Reno jst sporo tańsze i także ma sportowy akcent. Części do oby dwu marek są dostępne i dość tanie więc nie będzie z tym żadnego problemu. Części do samochodów renault są nawet nie co tańsze. Chyba zdecyduję się ostatecznie na reno. Nie chcę babci naciągać. Uważam, że i tak mam szczęście. Dostałem od niej na kurs prawa jazdy. To spory wydatek. Reno też kosztuje kilka tysięcy. Moi znajomi nawet nie marzą o takich prezentach.

Najpierw skupię się na zdobyciu prawka a później na maturze. Jak zdam wszystkie egzaminy to będę zastanawiać się na samochodem. Wtedy będę tez negocjował z babcią kwotę i razem wybierzemy najlepszy model z moim tatą, który jest doskonałym specjalistą.