25 kwietnia 2020 Wnętrza 0

Jakiś czas temu kupiliśmy z mężem nowe mieszkanie i właśnie jesteśmy w stanie ustalania tego, jak ma wyglądać jego wnętrze. Zależało nam na tym, żeby zarówno meble, jak i elementy wykończeniowe, były jak najwyższej jakości. Dlatego jak chodzi o kuchnię, to postanowiliśmy zamówić ją u naszego znajomego stolarza. Kuchnie robione na zamówienie mają bowiem dużo plusów. 

Meble z dobrej jakości płyty

płyta eggerKuchnia jest bardzo ważnym pomieszczeniem w każdym domu i mieszkaniu. Używa się jej często, narażając na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, takich jak tłuszcz, woda, czy też uszkodzenia nożem. Dlatego to właśnie szafki w kuchni powinny być jak najwyższej jakości. W moim nowym mieszkaniu postanowiłam nie kupować szafek, tylko zamówić je w firmie stolarskiej. Dzięki temu szafki będą wykonane idealnie na miarę oraz powstaną z wysokiej jakości płyt, które wybiorę. Kiedy dostaliśmy z mężem próbnik płyt mocno przypadła nam do gustu płyta egger w jasnym kolorze. Co prawda płyta ta jest dość droga, ale jej cena równa się jakości, dlatego nie postanowiliśmy oszczędzać na meblach kuchennych. Płyty firmy egger mają przeróżne wzory i kolory i większość z nich posiada dużą wytrzymałość na uszkodzenia. Z tej samej firmy wybraliśmy też blat, który powinien być najbardziej odporny na zniszczenia. Nasza nowa kuchnia będzie więc nie tylko bardzo funkcjonalna i wytrzymała, ale też ładna wizualnie. Zależało nam na jasnym odcieniu płyty, dlatego, że kuchnia jest niewielka.

Kiedy urządzamy nowe mieszkanie powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość materiałów wykończeniowych, a także na jakość mebli. Szczególnie w przypadku kuchni meble powinny być wykonane z wysokiej jakości płyt. Najlepiej, więc, złożyć na meble zamówienia w firmie stolarskiej.