17 stycznia 2017 Biznes 0
druk

Kiedy biegałem po całym Wrocławiu i nie mogłem znaleźć nigdzie punktu, który przyjmie moje zlecenie to był to wtedy bardzo decydujący dla mnie dzień. W gruncie rzeczy ta sytuacja tylko pozytywnie wpłynęła na moje życie, zwłaszcza zawodowe.

Druk i własna działalność

drukPostanowiłem, że skoro tak trudno wykonać druk cyfrowy, to założę własną firmę, która taki druk najlepszej jakości we Wrocławiu będzie właśnie wykonywała. Sprawdziłem jak taka drukarnia cyfrowa powinna działać oraz w jaki sprzęt najlepiej zainwestować, aby jednak drukarnia przynosiła tylko dochody. Najlepiej będzie jak taka drukarnia cyfrowa powstanie w centrum Wrocławia. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość się do mnie dostać, żebym wykonał jakiś druk cyfrowy. Nie ukrywam, że jeżeli chodzi o druk cyfrowy to nie mam o tym zielonego pojęcia, ale wiem, że to jest bardzo dobry biznes, dlatego muszę się jeszcze podszkolić. Zapisałem się na szkolenie, gdzie dowiedziałem się jak powstaje druk cyfrowy oraz zwykły druk. Poznałem nowinki technologiczne i zrozumiałem jak powinienem działać, żeby moja drukarnia działała tak jak tego sobie życzę. Po odbytym kursie od razu zabrałem się do działania. Najpierw wynająłem lokal, gdzie będzie się mieścić moja drukarnia cyfrowa a później zainwestowałem o odpowiednie urządzenia. Moja drukarnia cyfrowa już stała się hitem, mimo iż jeszcze nie jest otwarta. Jak zawiesiłem szyld, do klienci zaczęli mnie pytać, kiedy będą mogli przyjść do mnie wykonać druk cyfrowy. To był bardzo dobry znak, który jeszcze bardziej zmotywował mnie do działania.

Przyspieszyłem wszystkie działania i moja drukarnia cyfrowa została otwarta tydzień wcześniej niż zakładałem. Radzę sobie ze wszystkim i nie popełniam żadnych błędów. Ten kurs okazał się bardzo przydatny i cieszę się, że się na niego zdecydowałem.