19 października 2016 Rozrywka 0
place zabaw

Odkąd mam małe dziecko często spaceruje z wózkiem po okolicznych parkach. po prostu wybieram miejsca do spacerów gdzie moje dziecko może się dobrze wyspać i gdzie jest w miarę cicho i spokojnie. W sumie najbardziej lubię jeździć to jednego parku.

Dobre place zabaw dla dużych dzieci

place zabawW sumie już przyzwyczaiłam się do tego, że jeśli wybieram się na dłuższy spacer to właśnie jadę tam. Muszę przyznać, że park jest naprawdę bardzo ładnie zagospodarowany. Jest bardzo dużo alejek i ławek, na których w spokoju można posiedzieć. Jest też oczywiście dużo drzew i krzewów a wszystko jest naprawdę bardzo dobrze utrzymane. Zresztą w parku tym jest bardzo dużo mam z wózkami. Także nie tylko ja uważam, że to miejsce jest odpowiednie na spacery. Jest też bardzo dużo osób, które chodzą z kijkami. W sumie jest to cała zorganizowana grupa osób, które chodzą z kijkami. Po tym spacerze na kijkach idą na siłownie plenerowe, które są także na terenie parku. Tam ćwiczą na różnych urządzeniach każdy w swoim tempie. Te siłownie zewnętrzne to naprawdę bardzo dobry pomysł szczególnie dla osób starszych. W sumie na takich sprzętach trudno jest źle wykonać dane ćwiczenie. Te siłownie robi ten sam producent co plac zabaw także przy parku. Uważam, że place zabaw dla dużych dzieci tego właśnie producenta są naprawdę bardzo dobre.W sumie mogą z nich korzystać nawet naprawdę małe dzieci. Mi się podoba w nich to, że mają miękkie podłoże. W sumie jest to naprawdę bardzo dobrze pomyślane, bo nawet jak małe dziecko się wywróci to nic sobie nie zrobi.

Ja gdy moja córka tylko zacznie chodzić zacznę z nią przychodzić właśnie na ten plac zabaw przy parku. W sumie obserwuje mamy i myślę, że już takie małe roczne dzieci z niego korzystają. I to bardzo mi się podoba bo nawet takie bardzo małe dzieci mają okazję się pobawić.