19 lipca 2022 Dom i ogród Ogród 0

Jakiś już czas temu, a będzie to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu musiałam znaleźć sobie całkiem nową pracę, ponieważ okazało się, że mój obecny pracodawca przeznacza zakład pracy do likwidacji. Długo szukałam czegoś nowego, aż postanowiłam produkować pergole aluminiowe.

Nowa pergola aluminiowa do samodzielnego montażu

montaż pergoli aluminiowejOgrodnictwo zawsze było w centrum moich zainteresowań. Jednak na to aby produkować pergole aluminiowe wpadłam całkowicie przypadkowo. Jak do tego doszło? Otóż kupiłam taką pergolę dla siebie, do mojego własnego ogrodu. Jednak jej jakość nie była za bardzo zadawalająca, a kupiłam najlepszy możliwy model na rynku. Nie wiedziałam jak można ją nawet zamontować, ponieważ wydawało się to bardzo skomplikowane, a przecież takie zdecydowanie nie powinno być. Musiałam wpisać w największą i zarazem najbardziej mi znaną, a także najbardziej popularną na całym świecie wyszukiwarkę internetową następująca frazę – montaż pergoli aluminiowej. Liczyłam na to, że znajdę jakiś filmik instruktażowy, jak powinno się zamontować poprawnie taką pergolę. Jednak nic takiego nie mogłam znaleźć. Wtedy też postanowiłam, że założę nową działalność gospodarczą jednoosobową i zacznę produkować nowe pergole aluminiowe, które są bardzo proste w montażu. Do swoich produktów chciałam przede wszystkim dołączać prostą instrukcję obsługi, jak można w łatwy sposób zamontować pergolę u siebie w ogrodzie.

Mój pomysł z produkcją nowych bardzo prostych w obsłudze pergoli aluminiowych okazał się bardzo trafny. Już w pierwszym dniu kiedy wypuściłam na rynek nowe produkty, dostałam miliony zamówień z różnych magazynów i sklepów ogrodniczych. Okazało się, że był to bardzo potrzebny produkt, poszukiwany na rynku i z całą pewnością innowacyjny.