28 czerwca 2018 Medycyna 0

Kochamy czuć się pięknie, a jaszcze bardziej kochamy, gdy mężczyźni nie mogą oderwać od nas swojego wzroku. Złotą zasadą wizażu jest postawienie na jeden akcent i podkreślenie ust albo wymodelowanie kości policzkowych albo perfekcyjne brwi. Obecnie stawiamy na długie i zalotne rzęsy.

Nauka przedłużania cieszy się ogromnym zainteresowaniem 

najlepszy kurs przedłużania rzęsNiewątpliwie twarz kobiety oraz jej fryzura to pierwsze, na co zwracamy uwagę. Płeć piękna oszalała ostatnio na punkcie rzęs. Warto pójść za tym trendem i ukończyć najlepszy kurs przedłużania rzęs. Sztuczne rzęsy, które nie zostały wykonane przez profesjonalnego makijażystę, z najpiękniejszej kobiety zrobią clowna lub w najlepszym razie nieudaną porcelanową lalkę. Dziś przedłużone rzęsy nie są zarezerwowane jedynie dla aktorek, czy innych celebrytów. Przedłużają i pogrubiają je już bardzo młode dziewczyny. Nie ma się jednak co czarować, gdy chcemy zająć się profesjonalnym wyglądem oko musimy zapisać się i ukończyć najlepszy kurs przedłużania rzęs. Gdy chcemy zajmować się czymś profesjonalnie, musimy zostać przeszkolone przez profesjonalistów. Nasze przyszłe klientki mają być zachwycone swoim wyglądem i polecać nas innym koleżankom, a nie uciekać z płaczem do domu i pytaniem, co ja mam teraz zrobić z tymi rzęsami? Mimo, iż przedłużone nasze rzęsy powinny wyglądać naturalnie. Tylko na szkoleniach dowiemy się, jaka długość, kolor i tworzywo powinny być użyte, by wywołać efekt „wow”. U subtelnych blondynek nie mogą być czarne 3D, gdyż to szpeci twarz. U młodych dziewczyn nie mogą być za długie i zbyt pogrubione, gdyż najzwyczajniej w świecie będą je postarzać.

Długie rzęsy są obecnie na topie. Gdy chcemy, by grafik w naszym salonie wypełniony był nazwiskami i pękał w szwach, musimy przejść najlepszy kurs przedłużania rzęs. Inwestycja w dobrą naukę zawsze zawsze się bowiem zwraca i to twierdzenie nie jest niesprawdzonym frazesem.