17 marca 2017 Usługi 0

W tym roku nie miałam wyjątkowo żadnych planów sylwestrowych. Okazało się bowiem, że znajomi chcą w tym roku gdzieś wyjechać. Jednak ten wyjazd wiązał się z tym, że trzeba byłoby wziąć wolne jeszcze po sylwestrze a ja na to nie mogłam pozwolić sobie w pracy.

Wyjątkowy pokaz sztucznych ogni

sztuczne ognie na weseleDlatego też musiałam zostać w domu. Okazało się, że na sylwestra nie ma planów moja koleżanka z pracy dlatego postanowiłyśmy spędzić go razem. I tym razem miałyśmy iść na rynek miejski zobaczyć co tam będzie się działo. Zawsze chciałam się tam wybrać jednak nie było do tego okazji. Gdy poszłyśmy na rynek z koleżanką grało wiele bardzo fajnych zespołów. A o północy zaczęły się pokazy pirotechniczne zorganizowane przez profesjonalną firmę. Ten pokaz sztucznych ogni zrobił na mnie duże wrażenie. Chyba nigdy wcześniej nie mogłam takiego pokazu sztucznych ogni oglądać z tak bliska. Koleżanka powiedziała mi, że ta firma która zajmuje się tym teraz robiła taki pokaz fajerwerków na weselu jej znajomej. Ja nawet nie wiedziałam o tym, że teraz na weselach są pokazy pirotechniczne. Jest to na pewno oryginalny pomysł. Ten pokaz fajerwerków trwał długi i było co podziwiać. Z koleżanką patrzyłyśmy na to widowisko z wielką przyjemnością. Fajerwerki miały rozmaite kolory i tworzyły niepowtarzalny spektakl na niebie. Gdy patrzyłam na ludzi, którzy stali blisko mnie to widziałam, że oni także podziwiają to zjawisko.

Cieszyłam się, że wybrałam się z koleżanką na rynek i mogłam podziwiać te sztuczne ognie. Na pewno z tego względu będzie to dla mnie niezapomniany sylwester. Szkoda tylko, że takie pokazy sztucznych ogni nie są organizowane częściej bo ja chętnie bym je oglądała dużo częściej. W sumie to moi znajomi na pewno czegoś takiego podczas tego wyjazdu nie mieli okazję widzieć co ja.

Informacje pochodzą z http://www.pokazy-fajerwerki.pl