4 grudnia 2021 Usługi i przemysł 0

Zdecydowana większość osób zarządzających firmami doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie jednym z czynników doskonale budujących zespoły i poczucie przynależności do firmy są imprezy integracyjne. Oczywiście, podejścia do integracji i tego, co ma się na nich pojawić są dość zróżnicowane i w dużej mierze zależne od tego, czego potrzebują pracownicy, a także jak duża jest firma.

Firmy organizujące integracje w Krakowie

nietypowe integracyjne imprezy dla firm w KrakowieKiedy chcemy zorganizować integrację dla naszych pracowników, w pierwszej kolejności powinniśmy określić budżet, jakim dysponujemy na ten cel. Po drugie, pod uwagę musimy wziąć liczbę pracowników, którzy mieliby brać udział w zabawie, co pozwoli nam wyliczyć średni budżet na uczestnika. W następnym kroku warto wziąć pod uwagę, ile czasu chcemy poświęcić na integrację, czy ma się ona odbywać stacjonarnie, czy też ma być to wydarzenie wyjazdowe. Kolejną sprawą jest to, czy chcemy odwołać się do integracji standardowej, czy też zorganizować coś nietypowego. Jeśli interesują nas nietypowe integracyjne imprezy dla firm w Krakowie lub w jakimkolwiek innym dużym mieście, na pewno dobrym pomysłem może okazać się gra miejska, która będzie stanowiła część tego wydarzenia. Dzięki tego typu zabawie nasi pracownicy poznają się lepiej i współpracują ze sobą, co pomaga też w budowaniu zespołu. Oczywiście, podczas integracji możemy łączyć zabawę z rozwojem pracowników lub ich kompetencji zespołowych.

Jeśli nie mamy konkretnych pomysłów, w jaki sposób zorganizować integrację, ale wiemy mniej więcej, jakie cele chcemy osiągnąć tego typu wydarzeniem, dobrym pomysłem może okazać się skorzystanie z usług zewnętrznej firmy, która specjalizuje się w organizacji integracji. Najczęściej pracownicy tego typu firmy będą gotowi podpowiedzieć nam ciekawe rozwiązania w zależności od naszych potrzeb.