6 kwietnia 2017 Sport 0

Mój brat rozpoczął chodzenie na siłownie. Piotrek bardzo interesował się takimi ćwiczeniami i chciał zacząć wcześniej ale mama się nie zgadzała. Kiedy skończył siedemnaście lat mama wyraziła zgodę i pozwoliła mu zapisać się na siłownię do klubu, który znajduje się niedaleko naszego bloku.

Brat szuka trenera personalnego

polecany trener personalny z WarszawyWidziałam, że brat bardzo chciał trenować. Podszedł do tego profesjonalnie. Sporo czytał na ten temat na rożnych forach, na których pisali specjaliści. Zanim zapisał się na siłownię to pytał czy jest możliwość żeby mieć treningi na początku z trenerem personalnym. Brat chciałby sobie ustawić specjalną dietę żeby jak najszybciej uzyskać oczekiwany efekt. Pani, która pracowała w klubie stwierdziła, że u nich pracuje najlepszy i polecany trener personalny z Warszawy. Nie bierze on dużo za dodatkowe szkolenia i ćwiczenia. Można z nim się umawiać w różnych porach.Sylwek pracuje w klubie od dziesięciu lat i ma spore doświadczenie w tej branży. Współpracował z wieloma młodymi ludźmi, którym pokazywał jak prawidłowo powinno się wykonywać różne ćwiczenia żeby nie nabawić się żadnej kontuzji. Wielu młodych ludzi myśli, że wystarczy popatrzyć jak ćwiczą doświadczone osoby i wtedy już wiadomo jak wykonywać ćwiczenia. Pani pochwaliła mojego brata, ze chce rozpocząć swoją przygodę z siłownią w tak odpowiedzialny sposób. Koszt ćwiczeń z trenerem personalnym nie był wysoki i postanowiłam, że opłacę bratu trzy spotkania.

Brat bardzo się ucieszył z mojej propozycji. W ogóle nie robił sobie nadziei, że przygotuję dla niego taką niespodziankę. Wiedziałam, że odkładał kieszonkowe na ten cel. Ja jako starsza siostra chciałam go jakoś wesprzeć. Widzę, że siłownia go bardzo interesuję więc chciałam żeby się rozwijał w tym kierunku.