19 stycznia 2017 Usługi 0
nagrobki

Wiem, że mój blog dotyczy wszystkiego, ale nie lubię się ograniczać do jednego tematu. Nie interesuję mnie również jakieś ciuchy czy kosmetyki. Jestem na etapie zagłębiania się w różne zawody, który chętnie wam opisuję a po statystykach widzę, że wam to naprawdę odpowiada.

Nagrobki i technika obróbki kamienia

nagrobkiDzisiaj podzielę się z wami swoimi wrażeniami z wizyty w zakładzie kamieniarskim w Warszawie. Jest to przedsiębiorstwo jak każde inne i pracują tam naprawdę bardzo doświadczeni ludzie. Zakład kamieniarski, który odwiedziłam produkuje ekskluzywne nagrobki, które tak na dobrą sprawę dostępne są dla każdego klienta. Produkowane są tam różne nagrobki, które wykonuje się z różnego materiału. Bardzo dużo czasu spędziłam w tym zakładzie kamieniarskim i poznałam technikę, którą wytwarzane i projektowanie nagrobków w Warszawie oraz dowiedziałam się w jaki sposób pozyskiwany jest kamień. Obejrzałam naprawdę różne nagrobki i byłam w stanie w każdym wskazać różnice. Pracownicy, którzy obsługują ten zakład są bardzo doświadczonymi ludźmi. Byli w stanie przekazać pełne i kompletny informacje jeżeli chodzi o nagrobki czy różne lampiony, wazony, które są częstymi dodatkami. Na wszystkie nagrobki można zamontować wazony czy lampiony i nie stanowi to żadnego problemu. Nawet nagrobki podwójne mają mnóstwo możliwości, na które klienci się decydują. Podczas mojej wizyty w tym zakładzie kamieniarskim przewinęło się mnóstwo klientów. Tak naprawdę przez cały czas tam są wytwarzane nagrobki a obsługa klienta jest na wysokim poziomie. Przyszedł człowiek, który pytało nagrobki, ale nie miał kompletnie pojęcia co wybrać i na jaki materiał się zdecydować.

Pracownik wszystko mu dokładnie wyjaśnił i pomógł w podjęciu decyzji. Jest to potrzebna branża i zauważyłam, że pracują tam naprawdę profesjonalni ludzie