15 kwietnia 2017 Medycyna 0

 

Tuż przed wiosną zapragnęłam coś zmienić. Poszłam do fryzjera i mam nową fryzurę. Zmieniłam nawet kolor włosów. Koniecznie musiałam wykonać jakieś zabiegi na twarz i może pomalować paznokcie na jakiś modny w tym sezonie i wiosenny kolor.

Wizyta u kosmetyczki jak zawsze była przyjemna

kosmetyczkaNaturalnie mam miejsce, do którego zawsze chodzę i jest to gabinet kosmetyczny na osiedlu, gdzie mieszkam. Pracuje tam bardzo miła kosmetyczka, która zawsze dobrze mi doradzała i ufam jej w pełni. Wykonam sobie jakiś piling kawitacyjny i pomaluję paznokcie. Może zaoferuje mi jakąś odświeżającą maseczkę? Zadzwoniłam najpierw, żeby upewnić się, że moja ulubiona kosmetyczka jest dzisiaj w gabinecie i jak uzyskałam potwierdzenie, to udałam się do tego gabinetu. Przywitała mnie z uśmiechem i od razu zaprosiła na fotel. Kiedy kosmetyczka dokładnie obejrzała moją cerę, zaoferowała mi kilka zabiegów, które na pewno poprawią kondycję mojej skóry. Bez wahania się zgodziłam i zapytałam, czy zdążymy jeszcze zrobić paznokcie, ponieważ chciałabym wyjść z gabinetu całkowicie odmieniona. Moja kosmetyczka Małgosia oczywiście chętnie się zgodziła i nawet zamknęła gabinet. Było już późno i nie byłaby w stanie obsłużyć więcej klientek. Nawet zaproponowała mi kawę, co było miłe. Ta wizyta, zresztą jak każda była bardzo miła i cieszę się, że taka kosmetyczka jest u mnie na osiedlu. Wykonała mi zabiegi pielęgnacyjne i zrobiła paznokcie w bardzo modnym kolorze. Uwielbiam do niej przychodzić, a następnym razem zabiorę ze sobą przyjaciółkę/

Moja przyjaciółka również była zachwycona wizytą w tym salonie i powiedziała, że będzie tam przychodziła regularnie. Cieszę się z tego, bo zawsze chodzimy razem i jest bardzo wesoło. Nigdy nie zrezygnuję z tego gabinetu kosmetycznego.

Więcej informacji na stronie: http://www.ikeszczecin.pl