3 września 2017 Transport 0

Jako nauczycielka chciałam zorganizować wycieczkę dla cieci. Miejscem docelowym miała być Gdynia i nadmorski klimat. W planie mieliśmy kilka placówek edukacyjnych oraz dwa dni noclegu. Całość miała być przyjemną integracją dla trzech klas szkoły podstawowej.

Wypożyczyliśmy busa na wycieczkę szkolną 

warszawska wypożyczalnia busówJednak pojawił się pewien problem. Transport miał zupełnie podwyższyć ceny podróży. Mieliśmy do pokonania wiele kilometrów, a koszty takiej wycieczki wcale nie były niskie. Na szczęście okazało się, że pewien rodzin pracował w firmie, która wypożyczała busy. Postanowił wynegocjować niską stawkę. Jego działanie było bardzo skuteczne i warszawska wypożyczalnia busów zaoferowała nam na prawdę niską kwotę podróży. Wszyscy rodzice byli z tego bardzo zadowoleni, ponieważ w ten sposób bez większych problemów mogli obniżyć bardzo wysokie koszty przewidywane na początek. Na szczęście firma w Warszawy poszła z nami na współpracę. My mieliśmy zapewnić jej odpowiednią reklamę na stronie naszej szkoły. W zamian za to odpowiedni kierowca wraz ze sprzętem przystosowanym do przewozu pasażerów zaoferował atrakcyjną stawkę. Taka współpraca była na wagę złota ze względu na i tak wysokie koszty utrzymywania dziecka. Oczywiście wypożyczalnia budów była dla nas bardzo profesjonalnym miejscem. Zapewniono jeden z najnowszych modeli aby bezpiecznie zawieźć dzieci do Gdyni. W dodatku towarzyszyli nam dwaj doświadczeni kierowcy, którzy pewnie prowadzili pojazd na drodze.

Na szczęście całość wyjazdu przebiegła bardzo pomyślnie, a wszystko zakończyło się w miłej atmosferze. Nasza szkoła była bardzo zadowolona z tak atrakcyjnej oferty i cieszyliśmy się szczerą chęcią i wsparciem. Oczywiście w przyszłym roku również pojedziemy na wypoczynek z tym przewoźnikiem.