21 lutego 2018 Dom 0

 

W wielu biurowcach w całej Warszawie w ostatnim czasie trwa wymiana klimatyzatorów, gdyż niektóre  nich są od samego początku, gdy dany budynek został wybudowany. Dlatego też trwa zacięta walka, producent o to który z nich wygra przetarg, bo jeżeli klimatyzacje są wymieniane to odbywa się to w całym budynku,a  jak można się domyślić jest to kilka set klimatyzatorów, więc jest sporo pieniędzy do zarobienia. 

Wydajne klimatyzacje do biur

klimatyzacja mitsubishi warszawaPodstawowym czynnikiem na jaki zwracają uwagę właściciele biurowców, gdzie zakupywane są klimatyzatory to ich wydajność, bo nie sztuką jest kupić tanie klimatyzatory, które po roku czy dwóch lata będą się psuły. Trzeba w tym przypadku pogodzić kilka składowych czynników do których należy zarówno jakość jak i cena. Dlatego też obecnie największe szanse na wygraną ma klimatyzacja mitsubishi warszawa, gdyż to własnie ona spełnia praktycznie wszystkie te postanowienia. Dodatkowo właściciel oferuje oprócz atrakcyjnej ceny za swoje klimatyzatory darmowy serwis przez pięć lat, a  jak wiadomo  serwisy potrafią w perspektywie czasu kosztować więcej niż sama klimatyzacja, dlatego też jest to bardzo kusząca oferta. Warto dodać, ze każda klimatyzacja raz w roku musi przechodzić przegląd być uzupełniania, by płyn, który się w niej znajduje zawsze był świeży i by taka klimatyzacja nam nie zagrzybiała, co często się dzieje w klimatyzatorach gorszej jakości.

Jak na razie to właśnie ta firma na największe szanse wygrać przetarg,a w grę wchodzi kilka milionów złotych, wiec konkurencja będzie musiała dać bardzo konkurencyjne warunki, jeżeli będą chcieli wygrać przetarg. Najważniejsze jest to, żeby ludzie dobrze się czuli w takim biurze i by klimatyzacja była tylko dodatkiem w biurze, a nie przykuwała uwagę.