1 marca 2018 Turystyka i rekreacja 0

W tym roku pierwszy raz byliśmy całą rodziną na długich wakacjach za granicą. Przeważnie jeździliśmy nad polskie morze, albo kiedy córka była na obozie, ja z mężem lecieliśmy na jakieś krótkie wakacje. Teraz jednak postanowiliśmy wspólnie z córką wybrać się do Hiszpanii na dwa tygodnie. Hiszpania jest naprawdę pięknym krajem, a więc chcieliśmy żeby nasza córka też mogła poczuć klimat tego miejsca.

Kupiliśmy zestaw trzech walizek Puccini

puccini walizkiWcale nie podróżowaliśmy wcześniej rzadko jednakże nasze walizki zdecydowanie nie były w dobrym stanie. Były stare i niezbyt komfortowe w użyciu, szczególnie moja walizka, która kiedyś była ładna, teraz wyglądała trochę jak jakiś worek na śmieci. Mąż stwierdził, że w ramach przygotowań do wyjazdu kupimy nowe walizki, i to dla całej rodziny. Nowych walizek zaczęliśmy szukać w Internecie – przejrzeliśmy dużo stron z takimi produktami oraz przeczytaliśmy o wielu firmach produkujących walizki. Ostatecznie zdecydowałam się z mężem na Puccini walizki, które mają bardzo dobre opinie, a mimo tego nie są to bardzo drogie produkty. W jednym ze sklepów trafiliśmy na zestaw walizek tej firmy – dużą, średnią i małą, które były dostępne w różnych kolorach. My wybraliśmy kolor zielony, ponieważ moim zdaniem jest to ładny ale uniwersalny kolor. Walizki te są bardzo solidnie wykonane, a mimo to ich dizajn nie jest przytłaczający.

Wyjazd do Hiszpanii był naprawdę wyjątkowy. Wszystkim nam strasznie podobała się Barcelona, ale też i fakt, że mogliśmy spędzić czas razem. Mam wrażenie, że moje kontakty z córką polepszyły się dzięki temu wyjazdowi. Ma ona już trzynaście lat, a więc jest w takim okresie, że czasami ciężko było mi się z nią dogadać. Walizki spisały się naprawdę dobrze – używa ich się niesamowicie komfortowo i dobrze zabezpieczają rzeczy znajdujące się w środku.