18 stycznia 2017 Wnętrza 0
szafy wnękowe

Moi teściowie bardzo lubią zmiany w swoim mieszkaniu. Mieszkają w Zamościu i naprawdę dosyć często ich odwiedzamy. Może dlatego też tak często ich odwiedzamy bo w związku z tymi remontami mąż jest często proszony o to by im pomógł.

Szafy wnękowe są ładne

szafy wnękoweMi to wcale nie przeszkadza bo uważam, że jak najbardziej trzeba rodzicom pomagać jeśli tylko można. MY mieszkamy w Lublinie dlatego też nie mamy aż tak bardzo daleko do teściów. Ogólnie wszyscy z naszej rodziny mieszkają w województwie lubelskim co bardzo mnie cieszy.Teściowie mimo, że są osobami już starszymi mają naprawdę bardzo nowoczesne mieszkanie. Zresztą mają też niezwykle nowoczesne podejście do życia co zawsze mi się u nich podobało. Teściowie ostatnio gdy robili remont kupili sobie nowe pojemne szafy wnękowe z Lublina i to naprawdę bardzo ładne. Te szafy wnękowe są na wysoki połysk co daje wrażenie tego, że mieszkanie jest po prostu dużo większe. Zamówili też meble na wymiar do jednego pokoju. Nigdy wcześniej jeszcze nie widziałam u nikogo w domu takich mebli na wymiar dlatego też byłam bardzo ciekawa tego jaki będzie efekt końcowy. Teściowa oczywiście bardzo szczegółowo opowiedziała mi o tym jakie meble planuje zamówić. Jednak mi ciężko było to sobie wyobrazić. Dopiero gdy pojechaliśmy do teściów i zobaczyłam te meble to byłam naprawdę bardzo zaskoczona. Meble były śliczne. Sama bardzo chciałabym mieć nawet takie same. Teściowa zamówiła też blaty corian, o których mówiła mi już od dawna. Te blaty nadały nowego charakteru kuchni, która jest zrobiona w takim starym stylu. Teraz wygląda jak połączenie tradycji z nowoczesnością.

A ja lubię tego typu połączenia oczywiście jeśli są zrobione ze smakiem. A tak było właśnie w tym przypadku. Teściowa za jakiś czas nie planuje żadnych remontów mieszkania a działki tym razem.