25 lipca 2016 Budownictwo 0
malowanie

W zeszłym miesiącu wreszcie udało nam się kupić własne mieszkanie. Staraliśmy się o nie od prawie dwóch. Zawsze napotykaliśmy na jakieś przeszkody, najczęściej niestety finansowe. Teraz kiedy mamy już własny kąt nie posiadamy się z dumy.

Kieleckie malowanie z pomocą profesjonalisty

malowanieCo prawda wymaga ono solidnego odświeżenia ale to tylko drobiazg. Zamówiliśmy już nawet usługi malarskie, ale waham się czy by jednak nie zawołać innego malarza. Ten, którego zamówiliśmy jest podobno najlepszy w całych Kielcach ale niestety też najdroższy. Owszem, oferuje nawet prace wysokościowe, ale do niczego nie jest nam to potrzebne. Kolega powiedział, że malowanie mieszkań w ogóle jest łatwe i szkoda pieniędzy na specjalistę ale jednak trochę się boimy samodzielnych prac. Jeśli nic z tego nie wyjdzie stracimy podwójnie – i czas i pieniądze. Dlatego wole, żeby malowanie-kielce wykonał ktoś kto faktycznie się na tym zna. Chociaż oczywiście kolega straszy mnie, że wynajęcie usług malarskich wcale nie gwarantuje, że będziemy zadowoleni. Trochę mnie to przestraszyło ale wydaje mi się, że i tak nie mam wyboru. Myślę jednak, że chyba faktycznie zdecyduje się na tego umówionego malarza. Jego bardzo dobra opinia nie wzięła się znikąd. Wiem, że maluje mieszkania już od kilkunastu lat i skoro nadal jest tak bardzo polecany to znaczy, że jest dobry w tym co robi.

Co ciekawe usługi malarskie zamówione mamy już na przyszły tydzień ale do teraz nie wybraliśmy jeszcze koloru dla ścian. Lada moment okaże się, że malarz przyjdzie a my nie będziemy przygotowani.