28 marca 2020 Usługi 0

To jedna z najbardziej znanych odmian marihuany uprawianej indoor. Od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, także wśród kolekcjonerów. Oryginalnie odmiana ta została uzyskana w latach 70 – tych, w Ameryce. Na przestrzeni lat sposób jej uprawy uległ modyfikacji. Co ważne, ta odmiana jest typem feminizowanego automatu.

Northern light royal – duże plony

auto northern light royalTen typ rośliny jest bardzo wydajny oraz rośnie w szybkim tempie. Plony są gotowe do zbioru po upływie około 9 – ciu tygodni. Zaskakująca się natomiast wielkość plonu. W ciepłych klimacie, gdzie roślina może być uprawiania outdoor, zbiory wynoszą około 200 gram, przy 90 – 120 cm wysokości rośliny. Średnie plony w warunkach indoor wynoszą około 90 gram. Nasiona auto northern light royal to jedna z najpowszechniejszych odmian marihuany, która z powodzeniem uprawiana jest na całym świecie. Pierwotnie została wyhodowana w latach 70 – tych w Ameryce, z odmiany afgańskiej. Obecnie, wiele roślin tego typu łączy cechy starej i nowej odmiany, co przekłada się na wielkość plonów oraz tempo wzrostu. Warto pamiętać, iż w Polsce nasiona kolekcjonerskie sprzedawane są wyłącznie na użytek własny oraz osobom, które ukończyły 18 – sty rok życia. Sklepy zastrzegają sobie możliwość odmówienia zakupu, jeśli zaistnieją przesłanki, że któreś z tych warunków zostały naruszone. 

Bardzo wydajna, szybko rosnąca odmiana konopi indyjskiej, która cieszy się zainteresowaniem na całym świecie. Z powodzeniem może być hodowana w warunkach outdoor, jednak ma to miejsce wyłącznie w ciepłym klimacie. Wszędzie tam, gdzie nie występują sprzyjające, naturalne warunki, roślina może być uprawiania techniką indoor. Tym sposobem możliwe jest osiągnięcie nawet 90 g plonów, co stanowi rewelacyjny wynik, przy jednoczesnym wzroście rośliny pomiędzy 90 a 120 cm.