13 marca 2020 Zdrowie / Uroda 0

Każda z nas chce wyglądać pięknie, jednak jak doskonale wiemy nie zawsze mamy czas na to, aby się z rana porządnie wyszykować. Istnieją jednakże sposoby na to, aby móc cieszyć się nieskazitelnym wyglądem, a przy tym zaoszczędzić mnóstwo czasu. Mowa oczywiście tutaj o niczym innym, jak o makijażu permanentnym. 

Efektowne makijaże permanentne

makijaż permanentny krakówW mojej nowej pracy mam bardzo duży kontakt z klientami dlatego też zawsze muszę prezentować się nienagannie, a wręcz nieskazitelnie. Zawierał się w tym oczywiście również makijaż i to on zaczął z biegiem czasu sprawiać mi największe problemy ponieważ nie jestem osobą, która zna się na sztuce makijażu, a ponadto zawsze z rana z pośpiechu zwyczajnie drżą mi ręce, co jak nie trudno się domyślić wcale nie ułatwia zadania. Nieraz byłam zmuszona poprawiać swój makijaż w ciągu dnia, na co także nie było zbytnio czasu w natłoku obowiązków. Stąd właśnie narodził się w mojej głowie pomysł, aby zrobić sobie makijaż permanentny Kraków okazał się mieć mnóstwo miejsc w których w pełni profesjonalnie można było poddać się temu zabiegowi. Co więcej, dzięki temu, że każda klinika posiadała swoje portfolio internetowe miałam możliwość dokładnie przyjrzeć się efektom „przed i po”, a następnie zdecydować u której profesjonalistki chciałabym wykonać taki makijaż. Zależało mi bowiem bardzo na tym, aby wykonać sobie zarówno makijaż permanentny brwi, jak i oczu.

Moje brwi oraz oczy sprawiają mi ogromne trudności, jeśli chodzi o makijaż. Moje brwi są jasne i rzadkie dlatego ciężko mi je odpowiednio podkreślić, a w dodatku posiadam opadającą powiekę, która również utrudnia mi malowanie kresek na oczach. Na całe szczęście makijaż permanentny rozwiązał oba te problemy i to popisowo ponieważ teraz bez względu na porę dnia lub nocy zawsze prezentuję się idealnie.