23 kwietnia 2018 Usługi 0

Ostatnio z całą rodziną wybraliśmy się do lokalnej restauracji. W Karpaczu jest ich całkiem sporo, ale ta była dopiero co otwarta. Nie spodziewaliśmy się cudów – liczyliśmy po prostu na to, że pójdziemy i zjemy obiad. Wrażenia były jednak zupełnie inne – wszystko było tam niezwykłe.

Nieziemska restauracja z najlepszym jedzeniem

dobre jedzenie karpaczJuż od wejścia zaskoczył nas poziom obsługi. Drzwi otworzył nam elegancko ubrany kelner, który poprowadził nas wgłąb restauracji i dobrał stolik zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Rozdał karty menu, które nie wiadomo skąd wzięły się w jego ręce. Przez chwilę rozglądaliśmy się po sali i zachwycaliśmy się niesamowitym wystrojem. Wnętrze było bardzo eleganckie – na ścianach wisiały obrazy, z sufitu zwisał ozdobny żyrandol. Wszystko tam było cudowne. Wiedzieliśmy jednak, że najważniejsze dopiero przed nami. Gdy kelner przyniósł nam zamówione dania zrozumieliśmy, że tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie. Potrawy szybko zniknęły z talerzy – były naprawdę niesamowicie pyszne. Wiedzieliśmy, ze gdy w grę wchodzi dobre jedzenie Karpacz ma naprawdę trudną do przebicia konkurencję, ale ta restauracja była najlepszą, w jakiej kiedykolwiek byliśmy. Po głównych daniach przyszedł czas na deser. Tutaj również nikt na nic nie narzekał – puchary lodowe były naprawdę wybitne. Wiedzieliśmy, że znaleźliśmy swoje nowe miejsce na cotygodniowe wyjścia. Najlepsze jedzenie i atmosfera – czego chcieć więcej? Żadne inne miejsce nie urzekło nas tak bardzo, jak ta nowa restauracja.

Po miesiącu dostaliśmy karty stałych klientów. Wówczas zaczęliśmy chodzić tam jeszcze częściej. Prawda jest taka, że miejsce to stało się istotną częścią naszego życia. To tam jedliśmy pyszny obiad w cudownej atmosferze po całym tygodniu w ciężkich pracach.