28 lutego 2021 Ślub i wesele 0

Pomagając mojej przyjaciółce w przygotowaniach do jej ślubu, nie obyło się godzinnej dyskusji na temat zaproszeń. Ona miała swoją wizję tego, jak mają one wyglądać i nie dała się nikomu przekonać do zmiany zdania. Jednak gdy przedstawiłam jej unikatowy typ zaproszenia z wyciętymi ozdobami na pierwszej stronie, straciła dla nich głowę.

Wyjątkowe zaproszenia na ślub

zaproszenia ślubne laseroweBiałe, eleganckie zaproszenia będą przypominały gościom o tym pięknu dniu z życia młodej pary. Nie zostawiałyśmy wysyłania ich na ostatni moment. Zaczęłyśmy wręcz bardzo szybko i była to pierwsza rzecz, za którą się zabrałyśmy. Przeglądałam strony internetowe w poszukiwaniu inspiracji i w końcu znalazłam. Idealny typ zaproszeń dla mojej przyjaciółki. Były to zaproszenia ślubne laserowe. Jest to nic innego jak wycinana okładka zaproszenia za pomocą laseru. Różne kształty pozwalają na dowolność wyboru i dopasowaniu stylu pod siebie. Wzory na pierwszej stronie mogą być też wytłaczane, co również podobało nam się w połączeniu z delikatnymi złoceniami. Okładka zaproszenia była wykonana z delikatnego kartonika, przez co nie było szansy, by przesyłka pogniotła się lub zniszczyła w trakcie podróży. Na stronie sklepu internetowego, który zajmował się produkcją tych piękności, znalazłyśmy wiele wzorów, ale żaden nie odzwierciedlał charakteru wesela. Wycinany laserowo, autorski projekt panny młodej trafił do producentów i gotowe zaproszenia znalazły się u niej już po tygodniu.

Takie zaproszenia są ostatnio bardzo modne i coraz więcej par decyduje się właśnie na nie przy przygotowaniach do własnego ślubu. Są one niezwykle eleganckie, zwiastujące równie wyjątkowy ślub i wesele. Na laserowo wyciętej okładce umieściłyśmy też motyw przewodni ślubu, czyli gałązkę rozmarynu. Para młoda oraz goście byli zachwyceni efektem końcowym.