22 lipca 2016 Usługi 0
detektyw

Wiele osób, które pracują boi się mówić o tym, jeżeli dzieje się coś złego. Jeżeli w firmie występuje mobbing czy inne niezbyt przyjemne zjawiska trzeba działać. Jak jednak tego dokonać, jeżeli osoba, która znęca się nad Tobą psychicznie a może i fizycznie została ukarana, skoro jest to ktoś, kto ma wyższe stanowisko od Ciebie.

Detektyw jak się okazuje może pomóc również w przypadku zastraszania

detektywJest to ciężka sytuacja, szczególnie w przypadku, jeżeli to Ty jesteś osobą nową, a tamten pracownik jest już doświadczonym, kilkunastoletnim pracownikiem tej firmy? Cóż, wówczas trzeba przedsięwziąć nietypowe środki. Przede wszystkim usługo detektywistyczne. Specjaliści, którzy pracują w biurze mają do dyspozycji licznie sprzęty, które ułatwią nam udowodnić naszą niewinność a winę osoby, która dopuszcza się mobbingu. Taki przypadek ostatnio był w Katowicach. Jedna z pracownic korporacji oskarżyła swojego przełożonego o to, że straszy ją utratą zatrudnienia, wysyła jej wrogie spojrzenia a także rozpuszcza w firmie plotki na jej temat. Detektyw słysząc taką historię dopasowuje środki do tego, by w jak najkrótszym czasie udowodnić, że jesteśmy ofiarami takiej sytuacji. Na Śląsku była także inna sprawa, ponieważ mobbing był równie okropny. Przełożony w jednej z firm publicznie upokarzał jedną z pracownic dając jej nieuzasadniane publiczne nagany, wysyłał obelżywe wiadomości elektroniczne. Dodatkowo na zebraniach kadry menadżerskiej, kiedy inni chwalili tę pracownicę on ciągle ją obrażał.

Jak się okazało za pomocą detektywa kobieta udowodniła, że wszystkie te sytuacje były spowodowane odrzuceniem zalotów tego mężczyzny. Został on zwolniony dyscyplinarnie z pracy.