7 października 2016 Hobby 0
carhartt koszulka

Chyba nikt nie ma takiego fajnego wujka jak ja. Jest tak nowoczesny, że nawet bardziej ode mnie chyba. Całe Katowice nie widziały aż tak pozytywnego człowieka. Wujek ubiera się w takie rzeczy jak ja praktycznie i mamy ulubiony ten sam sklep, do którego razem chodzimy jak wujek ma wypłatę.

Wujek nawet mi kupił koszulkę carhartt

carhartt koszulkaCzasami i mnie coś kupi, co bardzo mnie cieszy. Lubię z nim spędzać czas, bo chodzimy na deskorolkę i jeździmy wspólnie na rampach. On to się nigdy nie zestarzeje, bo jest młody duchem. Kto by pomyślał, że bluza prosto będzie jednym z elementów garderoby 45 letniego wujka. Bardzo dobrze się w niej czuje, więc czemu miałby jej nie nosić? Nie jest mówione, że prosto klasyk, to jest tylko dla określonej grupy wiekowej. Słuchamy tej samej muzyki, lubi tych samych wykonawców, więc jak najbardziej, dla fana się należy. Czasami na jakieś oficjalniejsze wyjścia, to wujek trochę bardziej elegancko się ubiera, ale też nie jakoś przesadnie. Na takie okazję ma ciuchy z backyard cartel w których też dobrze wygląda i się czuję. Mama się dziwi, że aż tak dobrze się dogadujemy, no ale mamy wspólny język, wspólnych znajomych, bo moi koledzy też go uwielbiają, więc jest co robić wspólnie. Zawsze koledzy pytają mnie, o której wujek przyjdzie, bo też lubią z nim gadać. Cieszę się, że go mam, bo jest jak mój najlepszy przyjaciel. Ostatnio to nawet dał mi prezent na imieniny którym była tania carhartt koszulka, o której już kiedyś marzyłem. Szalałem z radości, bo sam bym sobie takiej nie mógł kupić, bo moje kieszonkowe idzie na jakieś bieżące wydatki i wszystko wydaję od razu.

Mama to by nie wiedziała co mi kupić, bo nawet nie wie, że jest tu taki sklep z odzieżą dla nowoczesnych mężczyzn. No a z wujkiem to się rozumiem bez słów i od razu wie, czego mi potrzeba najbardziej.