17 sierpnia 2017 Motoryzacja 0

Często zdarza się, że nasi partnerzy biznesowi proszą nas o polecenie firmy, która może im pomóc przy czymś, co stanowi dla nich problem. Gdy tylko mój kontrahent zaczął żalić się na to, że musi znowu wynająć samochód i koszty go zjedzą, od razu podałem mu kontakt do mojego brata.

Wynajmowanie samochodów w Gdańsku może być bardzo tanie

Gdańsk wynajem samochodów najtaniejNie znałem się za bardzo na wypożyczalniach, ale brat zawsze powtarzał mi swoją dewizę – najważniejsza jest cena. Jeśli u niego będzie najtaniej, to ludzie prędzej czy później na pewno wrócą. Miał ogromną flotę samochodów, co miało dwie zalety – po pierwsze klienci mieli z czego wybierać, po drugie – sprzedawał bardzo wiele usług z niskimi marżami. Klienci byli zadowoleni, bo mieli niskie ceny, on zaś i tak wychodził na swoje, ponieważ miał bardzo wiele sprzedanych usług. To była bardzo mądra i rozsądna strategia. Wiedziałem w związku z tym, że jeśli chodzi o Gdańsk wynajem samochodów najtaniej ma na sto procent mój brat. Nic więcej niestety powiedzieć nie mogłem. To jednak co mówił odnośnie cen musiało się sprawdzać, bo każdy, komu go poleciłem dzwonił później do mnie i dziękował za przekazanie kontaktu. Widocznie faktycznie oferował on najtańszy wynajem samochodów, co z całą stanowczością przekładało się na zadowolenie z usługi. Chyba nikt nie lubi dla zasady płacić więcej za coś, co może dostać za znacznie niższą cenę. Ludzie są akurat dość mocno nastawieni na oszczędzanie w dzisiejszych czasach, dlatego wypożyczalnia stawiająca na najniższe opłaty ma na rynku prawo bytu.

Brat z każdym kolejnym rokiem ma w ofercie coraz więcej samochodów, ja z kolei polecam go coraz większej ilości osób. Wiem, że robię mu w ten sposób małą przysługę, on zaś wspomina często, że dzięki poleconym przeze mnie klientom ma większy ruch. Co jakiś czas zaprasza mnie do restauracji w formie podziękowania.