3 lipca 2021 Handel 0

Mnóstwo sklepów ma w ofercie odzież i wyposażenie militarne, choć jak się przekonaliśmy, najczęściej owe artykuły okazują się być dość miernymi podróbkami, lub wyposażeniem tylko stylizowanym na wojskowe. Razem z drużyną zaopatrujemy się więc wyłącznie w tych sklepach, które mają w ofercie wyłącznie sprawdzony i autentyczny sprzęt wojskowy.

Rekomendowany sklep z wyposażeniem wojskowym

sklep militarnyPodobnie jak wielu innych airsoftowców, także i my preferujemy tylko autentyczny sprzęt wojskowy, zarówno pochodzący z demobilu jak i dostępny w cywilnych wariantach, niemal nie różniących się od wersji wojskowych. Taki sprzęt ma w ofercie bardzo duży sklep militarny, w którym od kilku miesięcy kompletujemy wyposażenie. Nie jest to mały punkt z krajowym wyposażeniem pochodzącym z demobilu, gdyż w ofercie znajduje się zarówno zdemobilizowane wyposażenie, jak i nowoczesne elementy ekwipunku i umundurowanie, które obecnie dostępne jest również dla klientów indywidualnych oraz służb ochrony. Oferta jest największym atutem sklepu, gdyż w jej skład wchodzą wszyscy najbardziej znani producenci sprzętu wojskowego, oraz niemal każdy element wyposażenia. Jest to również jeden z niewielu sklepów który sprzedaje profesjonalne urządzenia optyczne i celownicze dla prywatnych nabywców. Taki sprzęt niekoniecznie sprawdza się w połączeniu z replikami elektrycznymi czy gazowymi, aczkolwiek obecność autentycznego celownika znacznie poprawia wartość pokazową każdej repliki i dodaje jej realizmu.

W tym sklepie zaopatrują się wszystkie lokalne drużyny airsoftowe, a jest on również polecany przez entuzjastów militariów i odtwórców historycznych z całego kraju. W sklepie internetowym owego punktu znajduje się niemal kompletna oferta, i wszystkie stałe jej elementy.